Dyskusja do wojny [ABC] Witaminy vs [-W-] Wikingowie

• Zalogowałem się przypominają się stare czasy z s.3. Życzę miłej atmosfery podczas wojny i szczęścia przeciwnikowi bo będzie mu potrzebne. ;-)

• @ kvote

Prosze sprawdzić jaki był skład, w momencie wypowiedzenia wojny. Do tego łatwo zauważyć ich rangi w zakonie, żeby nikomu nic się nie myliło.

Pozdrawiam

• Nie sądziłem że znowu przyjdzie mi brać udział w wojnie na BK.
    Dziękuje za jej wypowiedzenie, zapowiada się ciekawie.
    Życzę powodzenia.

• lijon, gdybym Cię znał dałbym Ci dostęp do wiadomości prywatnych.

Chcecie walczyć, nie chcecie, wyzywacie, znow chcecie walczyc, piszecie, że wojna źle wypowiedziana, jak źle to nie ważna, poźniej znowu chcecie..

Po co to komu ?

Róbcie misje nie wojna, skoro złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.

• Wiadomości prywatne możesz rzucić tutaj w postaci screenów.
    Nie wiem czy się zmieniły zasady ale kiedyś skład osobowy zakonu nie mógł się zmienić od wypowiedzenia wojny do jej zakończenia.

• Pheo dobrze mówisz " złej baletnicy ........ " wypowiadacie wojnę , teraz widzisz że sam nie ogarniesz i robisz jakiś kabaret

następnym razem nie zawracajcie gitary

człowiek browara nakupił z myślą że się dobrze pobawi a tu lipa jak zwykle w Twoim wykonaniu ehh

• Dwa zakony się zebrały by pokonać Wikingów :D
    Niestety nie przewidzieli że część od nich schowa się do namiotu oraz będzie mięć moce karmy których sami zabronili wypowiadając wojnę.
    Najlepiej więc poddać wojnę walkowerem i zarzucić przeciwnikowi brak kultury samemu przy tym ubliżając porównaniem do baletnicy,

Edited once, last by lijon ().

• Korsarz, wszystko było by dobrze, gdyby nie wpis lijona przed jej rozpoczęciem. Ja nie udowodnie, że dawaj gracze zostali wyrzuceni i przyjęci z powrotem, więc w kwestii regulaminowej wojna w lewo czy w prawo jest nie ważna

Po drugie Korsarz, nikt u Nas nie liczył na fajerwerki. Osobiście znam u Was troche osób i wiem, że to aktywne osoby na wojnach. U Nas ? Puszka Pandory. Dlatego argument porażki w oczach sobie darujmy.

Miała to być odskocznia i na to liczyłem wypowiadając wojne Wam. Nie sądziłem, że wyjdzie w waszej strony takie przedszkole z powodu dwóch graczy.

• Po prostu na czas wojny rekrutacja jest zamknięta i nikogo się do zakonu nie przyjmuje.
    To nie moja wina ze to zwaliliście, ja jedynie zwróciłem na to uwagę.

• Nie wiem, jak teraz, ale swego czasu jakiekolwiek "kombinacje" w zakonie, czy umyślne, czy przypadkowe ... powodowały przegraną. Nieważne ... i tak Wam te 200RW stukniemy ;D

• IV. Zmiany składu osobowego

• Zmiana składu osobowego zakonu może nastąpić jedynie w okresie pomiędzy wypowiedzeniem wojny a jej rozpoczęciem. Od momentu rozpoczęcia wojny nie można zmieniać składu osobowego. Tzn. nie wolno przyjmować/usuwać graczy walczących w wojnie.
    • Wszelkie przyjęcia, wykluczenia z zakonu w grze nie maja wpływu na przebieg wojny, za wyjątkiem niżej wymienionych przypadków:

1. Przyjmowanie/usuwanie gracza do/z zakonu przed rozpoczęciem wojny:

• Do listy rycerzy można dopisac/usunać:

- liczebność zakonu od 2 do 10 (+/-) jeden gracz może opuścić lub przybyć do zakonu (+1/-1)

- liczebność zakonu od 11 do 100 (+/-) jeden gracz może opuścić zakon oraz jeden może przybyć do zakonu (+1/-1)

UWAGA:

W przypadku zmian, liczebność oraz średnia poziomów nadal powinna pozostać spełniona!

Nowy uczestnik wojny nie musi przynależeć do zakonu!

• O zmianach w składzie osobowym należy napisać w temacie z wojna w kolejnym poście wg schematu:

Quote nowy skład
      zakon: tag + nazwa
      liczebność:
      średnia poziomów:
      odszedł Heniek
      przyszła Zofia-Czesława

O wszelkich zmianach, należy poinformować przydzielonemu moderatorowi dodając link do wojny.

Zmiany składu osobowego mogą zgłaszać wyłącznie członkowie rady oraz lider zakonu.

• Osoba, która odeszła z zakonu zostaje wykreślona ze składu kolorem czerwonym i nie bierze ona udziału w wojnie.

Nowy zawodnik zostaje wykreślony kolorem zielonym i RW z jego osoba liczy sie do wyniku wojny.

UWAGA:

Zmiany składu należy zgłosić do trzydziestu minut przed rozpoczęciem wojny. Zgłoszenia w późniejszym czasie nie będą brane pod uwagę!

• Gracze, którzy przybyli ponad normę nie biorą udziału w wojnie, a ich raporty wojenne nie są liczone.

***Te 3 osoby do zakonu [ABC] zostały przyjęte jeszcze przed rozpoczęciem wojny. (Rozpoczęciem, a nie wypowiedzeniem). Ci gracze nie biorą udziału w wojnie... Dlaczego niby rekrutacja ma być zamknięta bo czegoś nie rozumiem? Sorki, ale późna godzina już jest ;) Przecież można było uznać tych graczy jako tych którzy przybyli ponad normę i tyle. Jeśli skład zakonu bez nich spełniał wymogi średnia lvl i ilość członków to po co stwarzać sztuczny problem? To nie była zmiana składu wojny ani nic. Jeśli nikt nie ma dowodów, że te osoby były w zakonie przy wypowiadaniu wojny to również nie wiem o co chodzi.