Szalony Uzdrowiciel (02.09 - 09.09)

• announcement_battleknight_tr_cb045962e18187f2898279d32d24f57f.png

Ach witam, witam mój przyjacielu, witam w moim sklepie!

Zwą mnie Szalony Uzdrowiciel! Czemu szalony? Nie mam pojęcia! Dałem moim klientom kilka eliksirów a oni nie mogli doszukać się… smaku, taaak smaku! Jest dla nich za ostry, to wszystko!

Teraz przyszła pora abym odwiedził odległe ziemie Caldean. Po tym wszystkim co was spotkało: Wikingowie, inwazja smoków, atak nadprzyrodzonych bestii. Teraz wydaje się być tu bezpiecznie, byście zaznali odrobiny zabawy, bym mógł zaskoczyć Was moimi cudownymi eliksirami.

Jestem pewien, że część z moich eliksirów może sprawić, że bohaterowie i złoczyńcy z Caldean staną się silniejsi. Ta mikstura jest niezła, ma zapach, dość silny nie prawda? Myślę, że da pijącemu dodatkową kończynę, rękę by mógł trzymać dodatkowy miecz, to było by idealne w tej niebezpiecznej krainie, a może to eliksir który śmierdzi tak bardzo, że ludzie mdleją gdy przechodzą zbyt blisko?

Zresztą, co za różnica! Najważniejsze jest to, że odwiedzę Caldean! Nigdzie nie pozostanę długo, Caldean to ogromny kontynent, a ja muszę odwiedzić każdą wieś, miasteczko i miasto podróżując między nimi.

Poszukujcie, więc mojego sklepu w Caldean. Jestem już tuż, tuż. Poszukiwacze przygód, przygotujcie się!

Start: 02.09.2019 12:00

Koniec: 09.09.2019 12:00

FAficzka

GAdzinka

Tutaj też mnie nikt nie słucha. :(