TWORZYMY POSTAC I GRAMY AKTYWNIE! - LISTA CHETNYCH - ZAPRASZAM

• Lista chętnych osób, do stworzenia postaci na wybrany serwer (od nowa), chodzi o społeczność graczy, która będzie wyróżniać się przede wszystkim AKTYWNOŚCIĄ. Podaj tę wiadomość na każdy serwer, ZMIEŃMY COŚ! ZACZNIJMY ZABAWE, JAK DAWNIEJ!

OTWIERAM LISTE I CZEKAM NA ODZEW :)

1. Lord Magic III

• Nigdy nie będzie jak dawniej , w tej chwili to CYRK nie gra. Jak dawniej można by grać jak by nie było aktualizacji tej która zniszczyła klimat gry całkowicie.

Piona dla Wszystkich z którymi tu się poznałem i wspólnie grałem. S.8 <3<3<3

• tylko ze kto zostawi swoje konto ? serwery by polaczyli i po problemie

PL s7 - top 21

PL s22 - top 14

PL s25 - top 5

PL s37 - top 3

DE s31 - top 24

• kompletnie nie rozumiem o co chodzi. chcesz tu robić listę osób i tylko dla nich stawiać server? czy o co chodzi? jak o tym nie myślę to głupie xD

200.gif

• kompletnie nie rozumiem o co chodzi. chcesz tu robić listę osób i tylko dla nich stawiać server? czy o co chodzi? jak o tym nie myślę to głupie xD

Zbiera aktywnych graczy, aby razem z nimi zacząć grę od nowa na którymś z istniejących już serwerów.

Do takiej akcji chętnie się przyłączę.

6. Saruman

Zbiera aktywnych graczy, aby razem z nimi zacząć grę od nowa na którymś z istniejących już serwerów.

Do takiej akcji chętnie się przyłączę.

6. Saruman

Wbrew pozorom takie rozwiązanie ma sens powiedzmy założyć całkowicie nowy zakon na starym serwerze powiedzmy 30 osób. Co prawda do bycia topem mijałyby lata jeśli nie dziesiątki lat. Ale przynajmniej zaczynalibyście na serwerze który nie wyludni się w 3 miesiące. Rozwijanie postaci po nowemu z niezbyt dużą kondycją i stajecie się ważnym graczem jeśli chodzi o sojusze i fuzje. Dużo łatwiej niż start pojedynczej osoby na starym serwerze gdzie na pojedynczy mały level to ląduje od razu w fosie jako potencjalny kret wroga.

• Zapraszam was na s3 do Zakonu Templariuszy. Zajmujemy 5 miejsce i staramy się grać jak za dawnych lat czyli fa i farmienie... jeden z naszych graczy zaczynał od nowa 2 lata temu a teraz ma ponad 100 lvl więc idzie coś zrobić na tym serwerze tym bardziej, że dużo topowych graczy ma multikonta i jest na kim farmić :)

Gram w jednym zakonie od samego początku BK i nie gram na innych serwerach. Zawsze inni gracze z obcych zakonów zarzucali mi, że jestem staroświecki i taka gra w starym stylu jaką prezentuje już dawno umarła .....może jestem odpowiedzią na wasze potrzeby :)

29ZYa0n.jpg

• To fakt - s3 (jak i s7) to najciekawsze serwery w tej chwili pod wzgledem aktywnosci.

Swoja droga ZT to jedyn z bardzo, bardzo, bardzo x5 niewielu zakonów, ktore przetrwaly i graja aktywnie od 2006 roku wiec doslownie mozna poczuc ten "stary styl".

Jakby się zebrała fajna ekipa to jakiś event serwerowy możemy zorganizować, myślałem już o tym od jakiegoś czasu