Porozmawiajmy o aktualizacjach i eventach

  • chyba wszyscy jesteśmy rozgoryczenie brakiem eventów, inna sprawa że na Wielkanoc raz dawali fenixy/bazyliszki, akurat jak przespałem ten jeden raz, z każdego kolejnego (i wcześniejszego) mam wróżki :/ mi teraz na evencie łowców najbardziej zależy :) chcę "muzę" dorwać :) ale nie pogardził bym jakimkolwiek.


    PS. czy muza może wypaść ze wskazówki?

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • chyba wszyscy jesteśmy rozgoryczenie brakiem eventów, inna sprawa że na Wielkanoc raz dawali fenixy/bazyliszki, akurat jak przespałem ten jeden raz, z każdego kolejnego (i wcześniejszego) mam wróżki :/ mi teraz na evencie łowców najbardziej zależy :) chcę "muzę" dorwać :) ale nie pogardził bym jakimkolwiek.


    PS. czy muza może wypaść ze wskazówki?

    Niestety nie.

  • Kiedyś zostałem zaproszony na jeden z nowszych serwerów. Dostałem konto stoczyłem jedna bitwę na rw, poznałem parę osób.Nagle hasło: "Idziemy na nowy serwer"i wszyscy znikli. Poczułem się trochę olany. Już na tamtym serwerze mało kto wbijał robiąc 2 misje bez farmingu przesuwałem w top 30 do góry. Oddałem konto pierwszej lepszej osobie i powiedziałem nigdy więcej!


    //D.

    // :)

  • PS. czy muza może wypaść ze wskazówki?

    Niestety nie.

    ok, dzięki za info :) a jak to jest gdy trafi się przeciwnik który nie daje karmy, np. taki "czarnoksiężnik" czy muza daje wtedy punkt karmy ekstra?



    a co do nowego serwera, najlepiej będzie nic nie mówić ... mam konta na 2 serwerach, jedno na s3 gdzie gram aktywnie, drugie na s27 gdzie gra max.10 osób ..., czasem tylko tam zaglądam ale serwer po prostu umarł :/

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • No to na serwie speed x4 to ładnie z muzą musi odkładać się karma na twierdze ;)

    Jak masz duży zapas rubli i czas na grę, to w 24h jesteś w stanie "zarobić" karme na twierdze

    To bez sensu gdyby każdy tak robił to nikt by nikogo nie atakował i wszyscy szczęśliwi. Gra traci sens. Sam ograniczam swoje osłonki do absolutnego minimum. Ta gra polega na atakowaniu a nie na sraniu przed każdym atakiem w gacie<X

  • No to na serwie speed x4 to ładnie z muzą musi odkładać się karma na twierdze ;)

    Jak masz duży zapas rubli i czas na grę, to w 24h jesteś w stanie "zarobić" karme na twierdze

    To bez sensu gdyby każdy tak robił to nikt by nikogo nie atakował i wszyscy szczęśliwi. Gra traci sens. Sam ograniczam swoje osłonki do absolutnego minimum. Ta gra polega na atakowaniu a nie na sraniu przed każdym atakiem w gacie<X

    Sam tak nie robiłem i nie znam nikogo, kto by tak robił. Trick przydatny w czasie eventu z niższą ceną za staty ;)

  • No to na serwie speed x4 to ładnie z muzą musi odkładać się karma na twierdze ;)

    Jak masz duży zapas rubli i czas na grę, to w 24h jesteś w stanie "zarobić" karme na twierdze

    To bez sensu gdyby każdy tak robił to nikt by nikogo nie atakował i wszyscy szczęśliwi. Gra traci sens. Sam ograniczam swoje osłonki do absolutnego minimum. Ta gra polega na atakowaniu a nie na sraniu przed każdym atakiem w gacie<X

    Sam tak nie robiłem i nie znam nikogo, kto by tak robił. Trick przydatny w czasie eventu z niższą ceną za staty ;)

    No i dobrze. Trzeba mieć jaja a nie kinderniespodzianki:)

  • Pojawiły się świetne posty-polecam


    -fireangel-1.jpg?1529394440

    Edited once, last by Fenix: double post ().

  • Hello and congratulations for the activity, your community really takes the crown :)
    About the puffin, i don't know if your community allow it, this post is for the communities i manage which are BG, EN & US like i posted.
    Best is to ask your leaders with ticket or if you have some thread about it here.

    Cheers,
    Nik

    maxresdefault.jpg

  • według moich danych w okresie 13.07-10.08 na naszym Polskim serwerze 3 przyrost 50k srebrników był na 182 kontach, natomiast przyrosty w tym okresie były łącznie na 303 kontach, w ramach sprostowania ;)

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • Code
    1. Tanoth i Wild Guns już je usunęli. Ten los czeka zarówno Battleknight, jak i Bitefight, ale nikt nie przyzna się do tego do końca. Znajoma historia ...
  • Code
    1. Tanoth i Wild Guns już je usunęli. Ten los czeka zarówno Battleknight, jak i Bitefight, ale nikt nie przyzna się do tego do końca. Znajoma historia ...

    Znając życie to dzień przed ogłoszeniem końca ogłoszą hh by na koniec jeszcze zebrać kasę:P

  • Dziwne jest to że w sierpniu ani happy day nie bylo ani wydarzenia zwiazanego z (farmazona walnalem) wakacjami ktore bylo zawsze co roku w sierpniu.


    Serwer tez bedzie otwarty po 4 miesiacach a nie po 3 jak to wczesniej bylo.


    Coś tu zaczyna smierdziec

    Edited once, last by Raelag ().