Porozmawiajmy o aktualizacjach i eventach

  • Carolinchen napisala cos takiego


  • lepsze to niz nic:) ale fakt, na 4 ostatnie eventy to 3x uzdrowiciel. moze cos im sie posypalo i maja problemy z pozostalymi eventami

  • lepsze to niz nic:) ale fakt, na 4 ostatnie eventy to 3x uzdrowiciel. moze cos im sie posypalo i maja problemy z pozostalymi eventami

    nic im się nie posypało na handlarzu można wbić najwięcej statów. Ale i ilość straconych rubinów jest wtedy większa. Na jedną misje możesz wydać 3 rubiny a skrócenie podróży to 5 rubli. Powtarzają to co daje największy zysk.

  • lepsze to niz nic:) ale fakt, na 4 ostatnie eventy to 3x uzdrowiciel. moze cos im sie posypalo i maja problemy z pozostalymi eventami

    nic im się nie posypało na handlarzu można wbić najwięcej statów. Ale i ilość straconych rubinów jest wtedy większa. Na jedną misje możesz wydać 3 rubiny a skrócenie podróży to 5 rubli. Powtarzają to co daje największy zysk.

    na swieta miala byc choinka, ale mieli problem z tym eventem i zdecydowali sie na handlarza. taka informacja byla na forum :) event ze smokami: problem z ostatnim smokiem. nie dalo sie zdobyc kuszy

  • Ci co dostali bez problemu to Ci którzy pokonywali smoki powoli, a Ci co lecieli bardzo szybko z polowaniem mieli problem bo nie dało się pokonać ostatniego smoka, dopiero po wprowadzeniu łatki zaczęło to działać u wszystkich

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • Ja od kilku eventów smoków wszystko na sprzedaż ,wartość bojowa tego ekwipunku jest słaba (za dużo mi obniża statystyki mimo bonusu zestawu )

    można powiedzieć nie nadąża za graczem

  • ja mam części zestawu gryfa/smoka, całego nie opłaca się używać ale dodać jedną czy 2 części już jak najbardziej, hełmy mają dużo zbroi, można też podciągnąć szybkość, a na wyższych poziomach ciężko znaleźć lepszy miecz od gryfiej kuszy

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • jest trudno znaleść ale co jakiś czas zmieniam , 2-3 x w tyg latam po sklepach sprawdzając sprzet mamy nawet na forum zakonu

    co gdzie kiedy-na jakim lv i ile kosztuje .

    aktualnie kusza tez masakrycznie obniża szczescie np z 228 jakie teraz mam do 49

    to ze szybkosc podniesie o 15

    szanse traf o 64

    szanse obrony o 42

    nie wynagrodzi taki spadek szczescia ,to najdroższy stat w treningu.

    topka koksy z mojego serwera od dawna nie używają czesci smoczych ,czy gryfa,

    ale eventy na nie są bez cenne