Porozmawiajmy o aktualizacjach i eventach

• Hmmm, jeśli zdaniem niektórych aktywność serwera pokazuje klepanie misji i wojny zamkowe to coraz gorzej z tą grą. Zero wojen na RW, zero sprzeczek na forum zewnętrznym (chociaż tutaj wina nowego forum, miało się polepszyć, a "G" się polepszyło), kiedyś na GG serwerów team reagował kilka razy dziennie bo taka aktywność była.

Oczywiście na święta mamy znów ten sam event, no ale ważne, że coś jest. Szkoda, że team nie zorganizował jak kiedyś kalendarza adwentowego na forum każdy gracz mógł coś wygrać i wybrać sobie konto na które ta nagroda ma pójść. No, ale jak sam team widzi, że na forum garstka aktywnych to po co im w ogóle coś dawać.

Tematu łączenia serwerów nie ma nawet co poruszać, bo w odpowiedzi usłyszymy: "My nic na to nie poradzimy"

Ci co grają jeszcze w BK to chyba z sentymentu, ja np. tak mam...

• Co do tego eventu świątecznego to rzeczywiście mogli by go zmienić bo mi się też już trochę przejadł...No i ten prezent pod choinką...mam nadzieję ze jak sie otworzy to wreszczie bedzie w nim cos innego niz ten cienki eliksir czy wskazowka...no chyba ze gf zaserwuje nam zamiast tego rozge. Mi rowniez brakuje kalendarza adwentowego, a co z konkursem choinkowym czy lowcow prezentow?