Konkurs "Domino" -dyskusje

  • Quote

    Nie można wklejać raportów z walki stoczonej przed wstawieniem "domina". (pierwsze "domino" zostanie podane chwile przed rozpoczęciem konkursu). Kolejne "domino" może być położone po upływie 1 minuty.


    Czyli daję pierwsze domino (post) np. godz 09:00 to walka może być po tym poście.

    Podsumowując jeżeli chcesz wstawić kolejne domino to patrzysz na godzinę ostatniego posta. Jeżeli walka odbyła się PO tym poście możesz wstawić. Jeżeli PRZED to domino nie zostanie uwzględnione w punktacji.

  • Quote

    Nie można wklejać raportów z walki stoczonej przed wstawieniem "domina". (pierwsze "domino" zostanie podane chwile przed rozpoczęciem konkursu). Kolejne "domino" może być położone po upływie 1 minuty.


    Czyli daję pierwsze domino (post) np. godz 09:00 to walka może być po tym poście.

    Podsumowując jeżeli chcesz wstawić kolejne domino to patrzysz na godzinę ostatniego posta. Jeżeli walka odbyła się PO tym poście możesz wstawić. Jeżeli PRZED to domino nie zostanie uwzględnione w punktacji.

    Dzięki za rozwianie wątpliwości. Tak to bym pociągnął na początku seryjkę a potem bym tylko dopasowywał RW do domino;) A tak będzie trudniej.

  • :!:Informuję, że aby domino zostało zaliczone należy również dać screen z walki oraz numer serwera.

    Brakujące dane powinny być dodane w ciągu 24h od momentu wstawienia domina.


    Jeżeli domino nie będzie miało niezbędnych danych nie zostanie przyznany punkt za takie domino

  • DO KAŻDEGO, KTÓRY BIERZE LUB BĘDZIE BRAŁ UDZIAŁ W DOMINIE. Dobijcie w spamie do min. 10 postów, wtedy macie automatyczną akceptacje postów. Bez tego RW nie będą zaliczane ze względu na późniejsze dodanie.

  • Marfit nikt nie pomyślał o tym problemie. Tak naprawdę należało zawrzeć w regulaminie zapis, że uczestnikiem może być osoba która ma minimum 10 postów na forum. Cóż.. człowiek uczy się na błędach :) Podczas tego konkursu przekonałam się że regulamin należy dopracować ponieważ gracze szukają różnych furtek aby go ominąć a także wyskoczyły tego typu niuanse co do nowych użytkowników forum których chyba nikt nie przewidział.

    Miejmy nadzieję, że kolejne konkursy będą przebiegały sprawniej i bez przykrych niespodzianek :)

  • nie rozumiem zasad, część graczy wstawia ze screenem, część bez, jedni numerują swoje posty, inni nie, nie miałem czasu się tym zająć w tym tygodniu a teraz nie wiem jak się włączyć do konkursu

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • nie rozumiem zasad, część graczy wstawia ze screenem, część bez, jedni numerują swoje posty, inni nie, nie miałem czasu się tym zająć w tym tygodniu a teraz nie wiem jak się włączyć do konkursu

    To proste jedni dają obrazki inni linki do obrazków. Nie ma obowiązku numerowania RW. Po prostu niektórzy gracze sobie numerują bo tak lubią i by ułatwić liczenie organizatorom.

  • o ile się nie myle wcześniej w Regulaminie była zawarta informacja, że na uzupełnienie raportu o sreena i inne informacje Gracz ma 24 godziny bo inaczej jest nieważny-jeżeli zmyślam to mnie poprawcie i przepraszam-nie zamierzam siać "fermentu"-ale z tego co widzę Regulamin się zmienia w trakcie gry a to niedopuszczalne-pozdro All



    PS oczywiście to nic nie zmienia w raportach i przebiegu konkursu-to tylko sztuka dla sztuki ale zasady są zasadami :)

    Edited 4 times, last by Marfit ().

  • czy punkt 2 regulaminu zabrania mi wstawiania 2 moich raportów obok siebie? jest napisane że "Gracze kolejno po sobie zamieszczają posty z wynikiem walki." nie ma natomiast informacji że może to być tylko jeden RW?

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]