• gra w zgranej grupie lub nie :) wojny o zamek i chyba tyle :)


    PS. zapomnialem o najwazniejszym. jezeli zakon posiada zamek, (zazwyczaj kazdy aktywny zakon posiada zamek) to masz tansze staty dzieki kukle

  • czyli kukłe zakonu można otrzymac od razu jak dołącze do zakonu na nowym swiecie 42 ?

    czy to jednak pierw trzeba zdobyyc zamek abym mogl dostac kukle jako nowy czlonek zakonu ?


    pytam się poniewaz bardzo dużo farmię atakując graczy i nie wiem czy oplaca mi sie dojsc na nowym swiecie 42 od razu do klanu czy moze lepiej poczekac ?

  • czyli kukłe zakonu można otrzymac od razu jak dołącze do zakonu na nowym swiecie 42 ?

    czy to jednak pierw trzeba zdobyyc zamek abym mogl dostac kukle jako nowy czlonek zakonu ?


    pytam się poniewaz bardzo dużo farmię atakując graczy i nie wiem czy oplaca mi sie dojsc na nowym swiecie 42 od razu do klanu czy moze lepiej poczekac ?

    Kukłe zakonną będziesz miał jak zakon będzie miał zamek z zakupioną kukłą. od razu można dołączyć do zakonu ( o ile Cię wpuszczą). Jednak kluczowym jest jego wybór. Zwróć uwagę na to że jak w wybranym będzie dużo faremek mocno ograniczysz swój dochód bo głupio lać swoich :D

  • aha, czyli skoro s 42 to nowy świat = co oznacza że nikt jeszcze nie ma zamku = co oznacza że nikt nie ma kukły = a to oznacza że dochodząc teraz do klanu nie bede miał żadnych korzysci = a to oznacza że poki co dla mnie lepiej grac samemu do czasu zdobycia zamku przez ktorys zakon


    dziękki !


    ps a te misje grupowe są bardzo oplacalne ? bo te misje grupowe moge robic gdy jestem tylko w zakonie co nie ?

  • misje grupowe to dodatkowa kasa, można zaryzykować stwierdzenie że MG lub MGZ to dodatkowa długa misja, jeżeli robisz ja z "obcymi" to nie zależnie czy wygrasz czy przegrasz musisz odczekać jak po długiej misji, po wygranej misji zakonnej od razu jesteś wolny, i jeszcze robiąc MG jest szansa na jakiś przedmiot, na małych poziomach mogą trafić się fajne rzeczy ;)

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • czy gdy zakon zdobędzie zamek a ja po np 2 dniach dolacze do tego zakonu to czy od razu w ciagu 1 sekundy po dołączeniu do zakonu otrzymam kukłe i bonusy ze zniżką kosztow do statystyk ?

  • jeżeli zakon do którego dołączysz wykupi kukłę, a za każdy jej poziom musi zapłacić 50 rubinów i będzie w stanie opłacić dzienne koszty utrzymania zamku (raz dziennie chyba o północy) to tak, wtedy od razu po dołączeniu koszty statystyk będą zauważalnie niższe

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • dziękki !


    ostatnie pytanie


    czy jeśli zakon idzie atakować wolny zamek to czy powinienem schować srebrniki na czas tej walki aby ich nie stracić ?

    mam nadzieję że nie będę walczył przeciwko realnym graczom


    czy na taką walke moge miec 100 hp ? czy lepiej sie uzdrowic na maxa bo wpadnie mi srebro i pd za pokonanie rywali w wolnym zamku ?

  • hp masz zawsze na maxa oddając atak w bitwie zakonnej więc nie musisz się o to martwić. nie tracisz ani nie zyskujesz srebra.

  • a jesli nie naleze do zakonu a jestem najemnikiem ktory za kazda bitwe dostanie 100 srebra a za calosc walki 900

    i jestem wynajetym najemnikiem to atakujac z INNYM zakonem WOLNY zamek tez nic nie strace ze srebra ?