Markus [[KAT]] vs Sanguis Vocare[res] =278076$

  • Tak jak pisałem brak strażnika i wystrzelenie się w ustawki dało efekt powyżej ;)


    A mam nadzieję że po tych kilku miesiącach nie logowania się znowu zaczniesz grać ;) dla mnie to motywacja ;)

    Warto było chodź na chwilę wrócić do gry by stoczyć taki pojedynek, tak mi odjechałeś ze statami, że do wygranej niezbędny był też łud szczęścia;) Fajnie byłoby kiedy napić się piwa i powspominać te nasze pojedynki

  • Może nie na chwilę a na stałe ? No dzięki eventom udało się trochę podbić ale jeszcze dużo pracy i srebrników aby być dobrym ;)


    Moze kiedyś czas i zdrowie pozwoli się spotkać ;)

    Fortis Fortuna Adiuvat

  • Może nie na chwilę a na stałe ? No dzięki eventom udało się trochę podbić ale jeszcze dużo pracy i srebrników aby być dobrym ;)


    Moze kiedyś czas i zdrowie pozwoli się spotkać ;)

    Ciężko czas znaleźć. 2-3h dziennie to max ile mogę pograć. Mógłbym napisać sobie bota. Ale do takiej rzeczy się nie poniżę. Z motywacją też nie najlepiej. W pojedynkach osiągnąłem już praktycznie wszystko. A w sprawach zakomu wszystko co najlepsze już dawno minęło. Zakon jest zamknięty na obcych a z tymi co zostali osiągnąłem już wszystko co mogłem. Teraz wystarczy spojrzeć w Wasze zestawienia. KAT nawet razem z SHI osiąga zaledwie 10% przyrostu srebników na serwerze res i ich sojusznicy prawie 80% przyrostu. Jakiekolwiek bitwy o zamek to jak toczyć mecze w piłkę nożną 5 graczy na 20.

  • Może nie na chwilę a na stałe ? No dzięki eventom udało się trochę podbić ale jeszcze dużo pracy i srebrników aby być dobrym ;)


    Moze kiedyś czas i zdrowie pozwoli się spotkać ;)


    Ty i dobry :) Ty nawet przecietny nie jestes. magik jest lepszym graczem od Ciebie. gorzej juz Cie nie mozna obrazic^^

  • Może nie na chwilę a na stałe ? No dzięki eventom udało się trochę podbić ale jeszcze dużo pracy i srebrników aby być dobrym ;)


    Moze kiedyś czas i zdrowie pozwoli się spotkać ;)


    Ty i dobry :) Ty nawet przecietny nie jestes. magik jest lepszym graczem od Ciebie. gorzej juz Cie nie mozna obrazic^^

    Pene jak zwykle na poziomie :D czarny pas hejtera ma :D:D