Ziņojumi

 • fl1APqY.png


  Ziņojumu sadaļā jums ir iespēja sazināties ar citiem spēlētājiem.


  Ienākošie

  Te atrodas ziņas, kas ienāk no citiem spēlētājiem. Jūs varat arī atbildēt uz šīm ziņām vairākos veidos:

  Citēt ziņu: sākotnējais ziņojums tiek citēts kursīvā, un sākotnējās tēmas virsrakstā tiek pielikts :Re.

  Atbildēt uz vēstuli: jūs sūtat spēlētājam ziņu, kurā ziņu lauki ir pilnīgi tukši.

  Ziņot par vēstuli: šādā veidā jūs varat ziņot par noteikumiem neatbilstošām ziņām no citiem spēlētājiem (iemeslus par kuriem jāziņo var izlasīt spēles noteikumos). Jums atvērsies jauns ziņojuma ekrāns, kurā jūs varat aprakstīt ziņošanas iemeslu (minimums 20 simboli). Taču atceraties, ka par nepamatotu ziņošanu, jūs pats varat saņemt sodu.

  Dzēst ziņu:izdzēš ziņu no jūsu ienākošo ziņu mapes. Šī funkcija ir neatgriezeniska.


  Jauna vēstule

  Šajā sadaļā spēlētājs var rakstīt vēstules citiem spēlētājiem. Lai to izdarītu, jums jaievada spēlētāja vārds sadaļā “Kam” (ja nezinat precīzu spēlētāja lietotājvārdu, rakstot parādīsies visi lietotāji , kuriem ir atbilstoši burti un simboli lietotājvārda, jums tikai jāizvēlas īstais).


  Ziņojumi

  Visas atskaites par grupu vai parastajām misijām, kaujas un kara dueļiem, kā arī atskaites par sasniegumiem un turnīriem ir apskatāmas šajā sadaļa.


  Ordenis

  Šajā sadaļā būs redzami ziņojumi, ko citi spēlētāji ir nosūtijuši visiem ordeņa biedriem, tā saucamās apļveida vēstules, kuras var nosūtīt vai nu no ordeņa sadaļas (zem ordeņa sadaļas pēdējā apakšsadaļa ir apļveida vēstules vai arī ordeal ziņojumu sadaļā pašā augšā ir pieejama ātrā atbilde). Šīs vēstules var lasīt visi esošie ordeņa biedri.


  Izejošie

  Šeit tiek uzgrabātas visas vēstules, kas nosūtītas citiem spēlētājiem. Apļveida vēstules, šēit netiek saglabātas.