BUJ - Sākumlapa

  • BUJ - Sākumlapa


     

    Terminu skaidrojums:



    • Spēles konti: līdz šim servera konti tikai dēvēti kā „konti”, tomēr no šī brīža tie tiks saukti par „spēles kontiem”. Tādējādi būs vieglāk atšķirt spēles kontus no sākumlapas konta.
    • Sākumlapas konts: tas ir galvenais konts, no kura tālāk var atvērt visus savus spēles kontus. Savas sākumlapas pieejas datus vienmēr glabā drošībā un neizpaud citiem.

    Kas ir sākumlapa?

    Sākumlapa ir mūsu jaunā konta pārvaldīšana sistēma. Pavisam vienkārši!


     

    Vai es varu ienākt ar savu lietotājvārdu?

    Nē, līdz ar sākumlapas ieviešanu tiks mainīts arī ienākšanas process. Lai piekļūtu saviem spēles kontiem, ir jāienāk ar savu e-pastu vai arī Facebook kontu.


     

    Vai būs pieejams vēl kāds ienākšaans veids, ja man ir tikai 1 spēles konts?

    Nē, līdz ar sākumlapas ieviešanu tas būs vienīgais piekļuves veids saviem spēles kontiem.


     

    Kā visi mani BattleKnight konti tiks pievienoti sākumlapas kontam?

    Līdz ar jaunās versijas uzstādīšanu visi konti ar vienu un to pašu e-pasta adresi un paroli tiks automātiski pievienoti vienam un tam pašam sākumlapas kontam.


     

    Kā es varu pievienot citus savus spēles kontus savam sākumlapas kontam?

    Ja Tev ir vairāki spēles konti ar vienu un to pašu e-pasta adresi, bet atšķirīgām parolēm, vari izveidot sākumlapas kontu ar pirmo spēles kontu, kas vēlāk tiks izmantots ienākšanai. Kad sākumlapas konts noteiks, ka pastāv vairāki spēles konti ar vienu un to pašu e-pasta adresi, bet atšķirīgām parolēm, tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts. Seko uz e-pastu nosūtītajām norādēm, lai sākumlapas kontam pievienotu pārējos spēles kontus.


    Man ir sākumlapas/spēles konts ar dažādām e-pasta adresēm. Vai es varu to pievienot jau esošam sākumlapas kontam?

    Ja Tev jau pastāv sākumlapas konts, vari tam pievienot visus savus spēles kontus.

    Ja Tev ir jau vairāki spēles konti ar dažādām e-pasta adaresēm, bet nav sākumlapas konta, arī tad vari pievienot tos visus vienam un tam pašam sākumlapas kontam.

    Ja Tev ir vairāki sākumlapas kontus, tos nevari apvienot kopā.

    PIRMS mēģināt ienākt kādā no saviem spēles kontiem, ir jāveic šādas darbības:



    1. Ieiet savā sākumlapas kontā VAI - ja tāds vēl nav izveidots - ar savu VĒLAMO e-pasta adresi.

    2. Noklikšķināt uz „Mans konts” augšējā labajā stūrī.

    3. Noklikšķināt uz „Pievienot kontu”.

    4. Ievadīt sākumlapas kontam vēl nepievienota spēles konta e-pasta adresi un paroli.

    5. Noklikšķināt uz „Saglabāt”.



    Pēc tam tiks nosūtīta apstiprinājuma ziņa par kontu veiksmīgu pievienošanu.

    Augstāk minētās darbības ir jāveic visiem kontiem, kurus vēlies pievineot savam sākumlapas kontam.



    Kā alternatīva ir ieiet kontos PIRMS jaunās sākumlapas versijas uzstādīšanas un nomainīt visu kontu e-pastu adreses uz vienotu e-pasta adresi. Tādājādi visi spēles konti tiks pievienoti vienam un tam pašam sākumlapas kontam.


     


    Vai sākumlapai tiks pievienoti spēles konti tikai vienas kopienas ietvaros?

    Nē, tiks pievienoti spēles konti ar vienu un to pašu e-pasta adresi un paroli no visām kopienām un valodu versijām.


     

    Kāda būs mana sākumlapas konta valoda?

    Sākumlapas kontam nav nepieciešams īpaši iestatīt valodu. Sākumlapas attēlošanas valoda būs atkarīga no kopienas valodas, no kuras centīsies ienākt. Piemēram, ja mēģināsi atvērt de.battleknight.gameforge.com, sākumlapa tiks attēlota vācu valodā.


     

    Vai ir iespējams nomainīt sākumlapas valodu?

    Jā, tas ir iespējams. Ir jāatver kopiena, kuras valodu vēlies izmantot (piemēram, ja vēlies izmantot spāņu valodas versiju, ir jāatver es.battleknight.gameforge.com/). 


     

    Kur pašlaik atrodas mani spēles konti?

    Pēc ieiešanas sākumlapas kontā, ieraudzīsi sākumlapu ar divām pogām: „Spēlēt” un „Pēdējo reizi spēlēts”.

    Poga „Pēdējo reizi spēlēts” atvērs pēdējo reizi spēlēto kontu.



    Ar pogu „Spēlēt” tiks atvērta spēles sākumlapa, kur būs parādīts saraksts ar jau esošiem spēles kontiem visās kopienās. Šajā sadaļā ir pieejama šāda informācija par katru spēles kontu:


    • Servera numurs
    • Valsts karogs
    • Online esošo spēlētāju skaits
    • Servera ātrums
    • Servera vecums
    • Lietotājvārds serverī
    • Ranks
    • Poga spēles uzsākšanai


    Spēles konti sarakstā ir sakārtoti pēc aktivitātes - nesen spēlētie ir augšpusē.


     

    Kā var reģistrēties jaunā serverī?

    Zem sadaļas „Tavi konti” ir sadaļa „Sākt jaunā serverī”, kur var atrast 4 jaunākos serverus. Ja vēlies redzēt pilnu sarakstu, klikšķini uz pogas „Rādīt visus”, tad būs iespējams mainīt arī valodu. Abi saraksti satur vienu un to pašu informāciju:



    • Servera numurs
    • Valsts karogs
    • Online esošo spēlētāju skaits
    • Servera ātrums
    • Servera vecums
    • Poga spēles uzsākšanai


     

    Vai ir iespējams vienlaicīgi spēlēt ar vairākiem spēles kontiem no viena sākumlapas konta?

    Jā, tas ir iespējams. Katrs spēles konts tiks automātiski atvērts kā jauna pārlūkprogrammas cilne, atstājot sākumlapas kontu atvērtu pirmajā cilnē.