Velikonoční párty je tady! 2024

 • easter-event-bk-2022.png
  Dobrá zpráva pro všechny!


  Velikonoční párty je tady! Od 25. března do 7. dubna!  Vychovat nového kamaráda!


  Datum: 25.03.2024 - 07.04.2024


  souhrn

  Stejně jako minulý rok bude mít tato událost 3 fáze, kdy hráč musí získat vejce, vylíhnout vejce a poté nakrmit stvoření. Ale tentokrát je to nové stvoření: nový vzhled a nové vylepšení!


  Po nakrmení tvora se stane jedním ze 3 typů vlastních společníků. Typ společníka (tmavý, světlý, neutrální) bude záviset na karmě použité hráčem během fáze líhnutí a na síle a účinku společníka určeném ve fázi konečného krmení.  Fáze 1 – Získejte vejce


  Prvních 7 dní akce bude v Grandu jedno místo mise, jeskyně. Úkolem rytířů je prozkoumat jeskyni.

  Bude tam pouze 1 soupeř, Strážce jeskyně, který bude shazovat vysoké stříbrné úrovně.


  Zkoumání:

  Průzkum jeskyně se provádí prostřednictvím questů. Každých 20 bodů zde utracených vygeneruje 1 bod mise (bez ohledu na vítězství/remízu/prohru v boji).


  3 body = 10 %

  6 bodů = 20 %

  ... a tak dále  Jakmile uživatel prozkoumá 100 % jeskyně, získá své vajíčko události. V nabídce Tavern se otevře nové rozhraní s názvem „Vejce“ a na této stránce uvidíte všechny jeho ovládací prvky.


  Kromě vajíčka z události můžete plněním úkolů v jeskyni získat vajíčka z loňské velikonoční události. Hráči mohou najít 5 druhů barevných vajec (prodává se za stříbro) a zlaté vejce (prodává se za drahokamy).  Krok 2 – Vylíhněte si vejce


  Tato fáze probíhá současně s první. Po získání vajíčka události budou zbývající dny ze 7 dnů fáze 1 využity k péči o vejce až do jeho vylíhnutí. Tato fáze určuje, jak bude tvor vypadat.

  Hráči budou moci sesílat kouzla karmy na vejce, aby změnili jeho zarovnání (tmavé, světlé nebo neutrální).


  Celkem existují 3 fáze vývoje pro světlo 3 pro tmavé a 1 pro neutrální. Jako bonus obdrží prvních 5 uživatelů karmy pro tuto fázi speciálního společníka pro fázi 4.


  Fáze 3 – Nakrmte svého druha


  Jakmile je dokončena fáze 2, vejce se vylíhne a fáze 3 bude trvat 7 dní. Stránka vajec v Tavern bude nahrazena novou doprovodnou stránkou.


  Uživatelé budou moci během misí najít jídlo pro svého společníka; toto krmivo pak můžete použít ke krmení vašeho nového mazlíčka. K dispozici je 7 různých fází a 4 dovednosti, které může váš společník získat, přičemž síla každé dovednosti se s každou fází zvyšuje.


  Celkem akce trvá 14 dní.


  Váš tým BattleKnight vám přeje pohodovou dovolenou!

  FIRMA-LADYBLUE-SOLO-GIF.gif


  SGO - Org

             SGO - Argentina
      GA - Italia     
  GA - España

  GA - Francophone

     GA - Czechoslovakia