Posts by Anders

LEVEL PROFIT $ FROM MISSION
    PRICE OF SKILLS HAPPINESS DAMAGE
    1 +1% -1% --- ---
    2 +2% -2% --- ---
    3 +2% -2% +1% ---
    4 +2% -2% +2% ---
    5 +3% -3% +2% ---
    6 +3% -3% +3% ---
    7 +3% -3% +3% +3%

YOU NEED 145 "FOOD" TO ACHIEVE 7 LEVELS

Code
    1. if I would like my egg to be "negative karma" what would it be better to do?
    2. 5 negative karma and 10 minutes of waiting or 8 negative karma and 20 minutes?

5 kamra and 10 minutes will be faster.

Will there be elves or phoenixes this year? A year ago there were elves!

czy ktoś może wyjaśnić bardziej szczegółowo, co należy zrobić, by dostać feniksa/bazyliszka w ewencie wielkanocnym? z tego co znalazłem, są 4 różne obrazki dla tych potworów.

może wypaść albo wróżka/kurczak/elf albo fenikis/żółw/bazyliszek w zależności od tego którą wersję dadzą w tym roku, powinni dać tą z feniksem teraz (rok temu były wróżki) jak już dostaniesz to jajo czytaj zbadasz jaskinie w 100% dostaniesz jajko, na tym etapie trzeba będzie o to jajko "zadbać" jeśli chcesz by zostało feniksem/bazyliszkiem, jeśli nic nie zrobisz wykluje Ci się żółw, ale zakładamy że chcesz mieć jednak tego feniksa - teraz musisz pakować w jajo karmę /około 50 pkt. wystarczy by jajo awansowało na kolejny poziom/ tych poziomów będzie 3 i jeszcze jest opcja że dostaniesz legendarnego towarzysza /dla 5 osób na serwerze co wpakują najwięcej karmy w jajko/ ale to jest sam wygląd i choć sam mam "Legendarną Wróżkę Światła" to jest to tylko kwestia oprawy wizualnej, bardziej powinien interesować Cię kolejny etap czyli karmienie towarzysza, od tego etapu zależy jakie umiejętności będzie miał towarzysz. a z resztą skopiuję tutaj moje wypociny z forum zakonu :

"na wielkanoc helmuty przygotowały dla nas zbieranie jajek, są 2 rodzaje kolorowe (5 różnych, w różnych cenach może być za 200, może być za 6000) wypadają losowo u jednych mało u mnie dużo :P zebrałem na chwilę obecną (3 dzień) 13 jajek, drugi rodzaj to złote jajka (czyli rubiny) wypadają nieco rzadziej u mnie w proporcji 1/3 w stosunku do kolorowych

za zebranie 5 kolorowych jajek (muszą mieć inne wzory) dostajemy medal i zająca wielkanocnego (towarzysz) dający +10% zarobionych srebrników podczas pracy

zdecydowanie ciekawszą częścią eventu jest hodowanie własnego towarzysza (w zeszłych latach były naprzemiennie rozdawane wróżki/feniksy - dla dobrej karmy oraz elfy/bazyliszki dla złej, dla neutralnej pisklę/żółw)

to co się wykluje zależy ile karmy wpakujemy, jaja wyglądają tak :

http://i.imgur.com/lUhLCbj.jpg

i odpowiednio cytując za Krzyśkiem aby je "udoskonalić" potrzebujemy :

1 lvl jaja = 60 karmy

2 lvl jaja = 250 karmy

3 lvl jaja = 300 karmy

4 lvl dostanie 5 osob na serwerze, które zainwestuja najwięcej karmy i wtedy ich towarzysz będzie miał z przodu nazwy "Legendarny"

w dalszym etapie po tygodniu jak już się wykluje będziemu musieli go karmić, jedzenie dla towarzysza będziemy zdobywać poprzez misje, będą różne stopnie umiejętności towarzysza (wstawiam odnośnie feniksa bo podejżewam że będzie w tym roku) :

Wygląd (bazyliszka/feniksa/zółwia) :

http://i.imgur.com/0Z1QeZA.jpg

Umiejętności:

Etap

* Wierny towarzysz, którego sam wychowałeś.

20 steków/jedzenie wymagane do następnego poziomu:

Etap I

* Szansa na trafienie: +1%

* Otrzymane obrażenia w pojedynkach wojennych: -2%

Etap II

* Szansa na trafienie: +2%

* Otrzymane obrażenia w pojedynkach wojennych: -2%

Etap III

* Szansa na trafienie: +2%

* Otrzymane obrażenia w pojedynkach wojennych: -4%

* Szansa na obronę: +2%

Etap IV

* Szansa na trafienie: +3%

* Otrzymane obrażenia w pojedynkach wojennych: -4%

Etap V

* Szansa na trafienie: +3%

* Otrzymane obrażenia w pojedynkach wojennych: -6%

Etap VI

25 steków/jedzenie wymagane do następnego poziomu:

Etap VII

* Szansa na trafienie: +4%

* Otrzymane obrażenia w pojedynkach wojennych: -8%

* Szansa na obronę: +3%

* 10% szansa na ignorowanie w pojedynkach wojennych strefy bloku przeciwnika

* Puszystość

By uzyskać max umiejętności towarzysza potrzeba: 145 steków/jedzenie

(48 misji * 30min + 1 misja * 10min | 72 misji * 20min + 1 misja * 10min | 145 misji * 10min)

[7dni premium = około 84 misji * 10min | czyli by uzyskać max miejętności towarzysza trza dokupić za ruble 61 misji * 10min {61rubli + wł. premium} ]

wszystko wygrzebałem z forum i z pamięci za zaznaczone na niebiesko nie odpowiadam bo nie jestem tego autorem."

bardziej szczegółowo już chyba nie da się tego opisać ;)

tak tylko jeden raz na początku gry możesz dostać 10 rubinów, jednak są inne okazje na darmowe kamyki, teraz na zakończenie eventu eliksirów dali 60 za free kiedyś jak były śnieżki z nich też kamienie leciały. Jak już osiągniesz odpowiedni poziom a twoja postać będzie potężna, rubiny same będą wpadać za turnieje, jednak zanim do tego dojdzie na grę musisz poświęcić naprawdę dużo czasu, ewentualnie tak jak ja ostatnie doładowanie rubinów robiłem jakoś rok temu jak dawali +50%, cały czas kryjówka wykupiona a stan rubinów 4 cyfrowy - więc są, ale nie muszę z nich korzystać, nie klepię misji za rubiny, bo i tak rzadko kiedy wykorzystam wszystkie 240 punktów misji, pracuję i nie mam na to czasu.

a czy bez kamieni da się być dobrym graczem ?! Tak ! kiedyś przeczytałem to w opisie jednego gracza "Ranking wg. zwyciestw pokazuje kto tu najbardziej zapracowal na pozycje." i na tym zakończę.

kiedyś też myślałem o aplikacji ale odkąd odkryłem jak działa puffin nie jest już potrzebna, bardziej pomogło by aby strona rozpoznawała czy jesteśmy na telefonie czy komputerze i potrafiła się do tego dostosować, np dodatkowy guzik do uporządkowania wszystkiego w eq, albo kliknięcie na np. zbroję rozwija menu w chmurce i pojawia się opcja zdejmij/nałóż, to szczególnie by mi pasowało zmieniając mantykorę na jednorożca i wróżkę na giermka

temat promowania gry przemilczę.

o ile dobrze pamiętam to walka z wikingami (to były misje) przynosiła sporo $

czy tylko ja nie dostaję już żadnych ozdób choinkowych ? od 3 dni nic, a misji trochę robię, zostało czasu tylko do jutra, z tego co widzę to na S3 nie dobijemy do tańszych skilli :/

warto jeszcze wspomnieć że przy każdym stopniu medalu otrzymujemy jakiś przedmiot który jest do zdobycia za odznaki, niestety nie powiem za który przedmiot na jakim poziomie.

Segador: 1098

Twistedblack: 996

El cazador: 793

Maeve: 551

lamue: 493

ORLIX: 415

Cadegra: 306

Scatha: 148

LadyYunalesca: 113

DarkRose: 47

Wilfer: 29

Cibeles: 19

LadyBlue: 9

Kradian: 8

Anders: 6

na forum cicho, w grze też nic się nie dzieje ... ciekaw jestem czy po wakacjach wszyscy o tej grze całkiem zapomną, czy wrócimy do jako takiej normalności ?

wypowiedziałem się na s16 omyłkowo, miało być na s3 :)

nie wiem jak to ująć aby dobrze brzmiąło gramatycznie, więc tak: to nie jest tak że każde miasto ma swoją stawkę, owszem można w nich spotkać zapłatę za godzinę większą lub mniejszą (są chyba 3 albo 4 stopnie) np przeciętna zapłata na dany lvl będzie w każdym mieście które taką stawkę oferuje jednakowa, ogólnie to pracy nie robię bo nie chce mi się z talfour ruszać, jak robiłem (aż sprawdziłem mam ponad 2500 godzin przepracowane) , lub robię mniejszym kontem na innym serwerze (S27) to zawsze tam gdzie jest +do karmy, na wyższych poziomach praca jest całkiem bezużyteczna, bo tyle co za 12h roboty można zgarnąć od niejednej farmy :D