Mogli by dać każdemu z graczy dodatkowe rubiny albo konto premium za problemy
Posts by Aroniusz
-
-
-
I have nothing against the team members. I hope my comments reach the owners of this game. Every event has some technical issues, bugs, or errors. I lose the desire to play and I'm even considering deleting my account. People play for fun, spend money for pleasure, and a poorly performing game takes that pleasure away.
-
-
-
-
Ale porażka ze strony gf, szkoda że nie zapłaciłem kartą bo już by poleciał Chargeback i kasacja konta skoro takie cyrki się dzieją.
-
-
Ja również zapłaciłem blikiem, fakturę przysłali a rubinów brak...
-
Czemu nie, szansa na dodatkowe rubiny zawsze na plus
-
Dzień dobry,
Jak w temacie jaka jest % szansa na przedmiot świąteczny wykonując misje?
Jest jakaś różnica przy różnych długościach misji?
Dziś od rana zużyłem 300 pkt misji wykonując najkrótsze i otrzymałem tylko jedną ozdobę świąteczną.
Wczoraj wykonując znacznie mniej misji miałem 7 różnych przedmiotów.
-
-bonus za codzienne legowianie do gry
-więcej eventów
-może dajcie jakieś konta boty na których można by farmic srebro w przerwach od misji (które by im się codziennie odmawiało)
-
Będzie na polskich serwerach ten event? Na angielski dziś się właśnie zaczął. I drugie pytanie event na rubiny 30% (27/07/2025) chyba u nas nie był dostępny bo przez cały dzień nie widziałem zniżki na nie.