Od startu na pół gwizdka na angielskim s54 naszły mnie dwie propozycje.
1. Latanie po różnych serwerach i robienie polskich krucjat, czyli na kolejna partie serwerów możemy ruszyć na forum niemieckie i dać wyzwanie zagrania 50v50 na nowym niemieckim serwerze, do rotacji mamy też hiszpanów, jakieś bałkański serwer i tez Brazylia/Argentyna + ewentualnie połączyć to z Kanadą/US.
2. Dalsze próby zrobienia międzynarodowego, ale z większym przekazem informacji, tutaj pewnie bym potrzebował pomocy, zeby przekazywać informacje bezposrednio do graczy na serwerach przez wiadomosci na priv, liderów + rada liczacych sie zakonów, można metodę łączyć z podpunktem pierwszym.
Ogolnie ten s54 angielski nie wychodzi źle, ale można zrobić to lepiej.