Posts by WookieCookie_

Anders Nie wiem czy aplikacja "nie jest potrzebna", bardziej odpowiednie byłoby sformułowanie "nie jest niezbędna" - oczywiście biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie aspekt techniczny. Co prawda Puffin umożliwia przeciąganie itemków, ale wiele osób w dalszym ciągu nie może np. wysyłać wiadomości prywatnych - zarówno przez Chrome jak i Puffina.

Natomiast głównym zamysłem aplikacji nie jest umożliwienie/ułatwienie gry na urządzeniach mobilnych - jest nim samo pojawienie się w Google Play, co z pewnością przyczyniłoby się do popularyzacji gry. Napisałem w tym temacie do Supportu i dostałem odpowiedź taką, jak Arta - nie jest planowane wprowadzenie aplikacji mobilnej BK, ze względu na rentowność - zbyt wysokie koszty w stosunku do przychodów. Przychody byłyby niskie, bo jest mało graczy. A jest mało graczy, bo gra nie jest nigdzie promowana. I tutaj błędne koło się zamyka :)

Też o tym samym myślałem. W jaki sposób nowi gracze mają dołączyć do BK, skoro nigdzie nie jest promowany? Potencjalni odbiorcy to młodzież, a ci najczęściej wyszukują tego typu gry właśnie poprzez Google Play.

Czy istnieją podstawy by twierdzić, że w najbliższych dniach możemy spodziewać się Happy Daya? Historycznie odbywał się on około ostatniego tygodnia miesiąca, ale nie znalazłem informacji, żeby było to regułą. Czy ktoś może potwierdzić?