Posts by Zagadka

    To chodźmy na angielski, będzie najłatwiej.

    Ja będę między 19 a 20 dopiero przy kompie, więc nie podejmę się teraz zrobienia zakonu, ale możecie już startować. Potem wrzucę info na s33-s36 o tym wydarzeniu to dodatkowe osoby może zbierzemy.

    Pisze z tego konta bo na Raelaga nie mam dostępu z telefonu

    Nie "bot" tylko bot, bo tu nie ma żadnego cudzysłowu. Za każdym razem jak go top 2 dogoni w rankingu to on w parę dni jest parę leveli przed nim, mimo ze top 2 nie zwalnia tempa. Wiec zamilcz w tej kwestii.

    Na innych serwerach, czytaj zagranicznych nie ma podobnie z aktywnością, tylko jest gorzej z aktywnością, a jest z nią gorzej od aktualizacji? Niemieckie serwery po aktualizacji nawet odstawały od naszych, ponieważ BattleKnight w Polsce jest bardzo popularne porównując do innych krajów. Inna kwestia czy Panowie wiedzą których serwerów jest najwięcej? Naszych jest najwięcej, a czemu jest ich najwięcej bo my mamy największa aktywność na BattleKnight. A ja to wiem, nie sprawdziłem, wiem bo ja tam grałem, grałem na BETA serwerze, ktory mimo przyspieszenia x50 bardzo dobrze się trzyma, tylko fakt kolegów Ragnaroka jest tam masa, głownie przez pegaza. Grałem na zwykłych angielskich, które po miesiącu są puste, niemieckie są po 2 puste. Bardzo dobrze trzymają się hiszpańskie serwery, ale tam nie ma płaczków o otwieranie nowych serwerów, tam ludzie raczej trzymają to dla siebie i grają tam gdzie grają i nie mówią nikomu ze maja nie grać na nowych serwerach ani żeby tam rubinów nie kupować.

    Czemu Pan Executeur, doskonale wiedząc ze nie można się rejestrować na jakimkolwiek serwerze (widziałem bocie Twój post na angielskim, gdzie próbujesz coś tam działać na temat łączenia serwerów), porównuje w innym temacie ile osób gra na s35 a ile na s36? Może byś uwzględnił to ze tam się nie da rejestrować na nowym serwerze albo chociaż podał statystyki z Twoich skryptów jak już sytuacja się naprawi i ludzie będą mogli się rejestrować? Troszkę propagandę siejesz takimi statystykami które są robione na nierównych warunkach.


    I na koniec, jeśli chcecie stać się bohaterami, to zróbcie jakiś projekt, złóżcie propozycje władzom i managerom GF o łączenie serwerów, ale zróbcie to na angielskim forum, na którym jeszcze ktoś w miarę w postaci Nika reaguje na to co się dzieje w tej grze. dagusia od 10 dni nie logowała się na forum i takiej osoby na tak wysokim stanowisku nie powinno się brać na poważnie i liczyć na jakąkolwiek pomoc z jej strony. W tej kwestii jak najbardziej jestem z Wami, ale zróbcie i działajcie na angielskim forum gdzie usłyszy Was więcej osób a ci wyżej chociaż przeczytają wasze propozycje, bo chociaż sie loguja codziennie na forum.

    Kiepskie jest to ze osoby grajace na nowym serwerze maja konta na wielu innych. Graja chwile, tworza sztuczna aktywnosc i potem skacza na nastepny. To powoduje chwilowy wzrost zainteresowania, kilka osob kupi kamienie, gf widzi ze historia sie potwarza i otwiera nastepny serwer.


    Zeby zamknac ten cykl ta grupa osob, ktora na szczescie jest coraz mniejsza, musi przestac migrowac co 3 miesiace i olac nowe serwery. Moze wtedy w koncu jedynym wyjsciem na zysk bedzie polaczenie starszych serwerow, na ktore chyba wszyskie kraje juz czekaja :-)

    Zdanie bota w kwestii aktywności serwerów powinno się akurat najmniej liczyć. A to że ludzie grają na kilku rożnych serwerach to ich sprawa i ich kasa, wiec bociku nie zagladaj im do portfela tylko sie zajmij swoim s35, a i Twój post nie wnosi nic nowego do tego tematu popsutej rejestracji wiec się tu nie udzielaj. Dziekuje i nie pozdrawiam

    Oddam konto na s100 czyli serwerze beta (serwer przyspieszony x50)





    Life points 1950 / 1950
    Karma 411
    Damage 252 - 289
    Armour 247
    Strike Chance 409
    Defence Chance 558
    Level: 61
    Order
    Order rank: YoungBlood
    Loot (looted): 2131735
    Loot (lost): 184384
    Won tournaments: 2
    Victories: 6699
    Draws: 301
    Defeats: 232
    Strength 234
    Aptitude 245
    Constitution 78
    Luck 327
    Weapon Skill 300
    Defence Skill 428
    Damage 252 - 289
    Armour 247