Zyje ktos z teamu

  • Ktos łaskawie odpowiada na tickety? Czy tradycyjnie mozna liczyc na odpowiedz po miesiącu jak juz [cenzura] mozna zrobić z bitwą? :kciuk w górę:






    //Proszę o łagodniejsze porównania.

    Cameron

  • Ja z jakieś 2 tygodnie temu wysłałem ticketa najpierw pisało że analizuje GO potem pisało, że analizuje go SGO, następnie że analizuje go CoMa a teraz pisze, że analizuje go Administrator gry. Myślę, że team sam nie wie jak postępować i czeka na wypowiedź z samej góry.

  • ..mój ticket też wisi i operator gry analizuje zgłoszenie ,ciekawe ile będzie analizowane tym razem , pewnie jak nam zamek zajumają to dopiero odpiszą albo zamkną zgłoszenie :(


    na s31 jak była bitwa to raz dwa zrobili akcje cofnięcia wojny zakonów oraz rozwiązali zakon bo jak to napisali " zakon używa tak zwanych słupków"

    zmge3krdhw5s.gif

  • Wszyscy członkowie zespołu wykonują swoją pracę -> "żyjemy". Zgłoszenia są realizowane tak szybko, jak jest to możliwe, a nie zawsze każda sytuacja jest na tyle klarowna, by odpowiedź uzyskać następnego dnia.

    Pragnę też zauważyć, że w zależności od rodzaju zgłoszenia może być wymagany kontakt z wyższym członkiem zespołu, co automatycznie wydłuża czas jego realizacji.


    Dziękujemy za opinię, i apeluję o zachowanie kultury wypowiedzi.

  • Nesca to jak już wysyłasz tyle tickietów to wyślij też ze Slavek Dziczek Ropson Porad to jedna osoba , no i nie zapomnij że dzidek Reprod i Truten to tak naprawde dzidek który ogarnia 3 konta albo i więcej ? a co do wojny to też napisz ze Galeos ogarnia z 10 kont Jarko Piksel i wiele innych widać jak fajnie ataki oddaje . więc jak chcesz być taka sprawiedliwa to najpierw zacznij od znajomych bo od miecza wojujesz i od miecza giniesz .... no a żeby było ciekawiej to zapytaj ludzi które konto jest połaczone z którym bo w zakonie jest z 6 osób połączonych i 6 osób to tak naprawde 1 osoba która prowadzi monolog pomiedzy kontami na spamie zakonnym

  • Nesca to jak już wysyłasz tyle tickietów to wyślij też ze Slavek Dziczek Ropson Porad to jedna osoba , no i nie zapomnij że dzidek Reprod i Truten to tak naprawde dzidek który ogarnia 3 konta albo i więcej ? a co do wojny to też napisz ze Galeos ogarnia z 10 kont Jarko Piksel i wiele innych widać jak fajnie ataki oddaje . więc jak chcesz być taka sprawiedliwa to najpierw zacznij od znajomych bo od miecza wojujesz i od miecza giniesz .... no a żeby było ciekawiej to zapytaj ludzi które konto jest połaczone z którym bo w zakonie jest z 6 osób połączonych i 6 osób to tak naprawde 1 osoba która prowadzi monolog pomiedzy kontami na spamie zakonnym

    Bajki to sobie dzieciom opowiadaj, może będą spać spokojniej. A nie wypowiadaj się o sprawach, o których nie masz pojęcia. Akurat Reprod, Dzidek i Truten to 3 bracia, którzy mieszkają we Wrocławiu i dlatego w zakonie popularnie nazywamy ich wrockiem. Grają na jednym IP od wielu lat co jest oficjalnie zgłoszone. Kiedy ja stawiałem pierwsze kroki to oni byli już doświadczonymi weteranami. Ale oczywiście Ty wiesz lepiej zapewne cały zakon to jedno konto, które ma rozdwojenie jaźni i ciągle pisze z sobą.

  • Nesca to jak już wysyłasz tyle tickietów to wyślij też ze Slavek Dziczek Ropson Porad to jedna osoba , no i nie zapomnij że dzidek Reprod i Truten to tak naprawde dzidek który ogarnia 3 konta albo i więcej ? a co do wojny to też napisz ze Galeos ogarnia z 10 kont Jarko Piksel i wiele innych widać jak fajnie ataki oddaje . więc jak chcesz być taka sprawiedliwa to najpierw zacznij od znajomych bo od miecza wojujesz i od miecza giniesz .... no a żeby było ciekawiej to zapytaj ludzi które konto jest połaczone z którym bo w zakonie jest z 6 osób połączonych i 6 osób to tak naprawde 1 osoba która prowadzi monolog pomiedzy kontami na spamie zakonnym

    Co do moich ticetów to ile ich wysyłam do suportu to już moja sprawa , a co do kont to na s7 ,to wróciłam po dłuższej nieobecnosci i team może sprawdzić że gram tylko na jednym koncie pod tym nickiem , znaczy " nesca" wiec proszę mnie o coś nie oskarżać skoro nie wiesz jak jest.

    zmge3krdhw5s.gif

  • Obstawiam że te wszystkie małe levelki w res to konta riddicka, bo jak to kiedyś Devil Luke to stwierdził, że on je zakłada "maszynowo", cokolwiek to miało oznaczać. Dodatkowo res ma w składzie kapitan sparow, który jest kontem Hadusa jak też cały zakon Maso. Mam wam reski szukać dalej?