FAQ Lobi

  • FAQ Lobi


     

    Pojašnjenja naziva:



    • Računi za igru: Do sada smo vaše runde igre nazivali ‘računima’, ali od sada ćemo se na njih referencirati kao računima za igru. Ovaj način je jasniji i pomaže u razlikovanju između vaših računa za igre i vašeg lobi korisničkog računa.
    • Lobi korisnički račun: To je vaš glavni korisnički račun za prijavu na lobi od kud vam je dalje moguća prijava na sve račune za igru. Čuvajte svoje podatke za prijavu na lobi korisnički račun sigurnima i ne dijelite ih s drugima.

    Što je točno lobi?

    Lobi je naše novo sučelje za upravljanje računom. Ne radi se o ničemu kompliciranijem od toga!


     

    Mogu li se još uvijek prijaviti s korisničkim imenom?

    Ne, prije nego vam lobi postane dostupan, promijenit ćemo način prijave. Kako bi pristupili svojim računima za igru morat ćete se prijaviti putem email adrese ili podataka za prijavu na Facebook.


     

    Hoće li biti više načina za prijavu ako imam više od 1 računa za igru?

    Ne, lobi će od sada biti jedini način na koji možete pristupiti svojim računima za igru.


     

    Kako će lobi prikupiti sve moje BattleKnight račune?

    Nakon što se ova verzija implementira, svi vaši postojeći BattleKnight računi sa istom email adresom i lozinkom biti će automatski spojeni u jedan lobi korisnički račun.


     

    Kako mogu spojiti ostale račune za igru sa svojim lobi korisničkim računom?

    Ukoliko imate više računa za igru sa istom email adresom i različitim lozinkama, lobi račun će vam se automatski kreirati za prvi račun za igru s kojim se prijavite. Ako lobi detektira da postoji više računa za igru sa istom email adresom i različitim lozinkama, dobit ćete email za potvrdu. Pratite upute koje ćete dobiti putem tog maila kako bi povezali preostale račune za igru sa svojim novim lobi računom.


    Imam račun za igru/lobi račun sa različitom email adresom. Mogu li ga dodati na svoj postojeći lobi račun?

    Ukoliko imate postojeći lobi račun na njega možete povezati sve svoje račune za igru.

    Ukoliko imate više računa za igru sa različitim email adresama i nemate lobi račun, možete ih također povezati sa jedno te istim lobi računom.

    Ukoliko imate dva lobi računa, NE MOŽETE ih spojiti.


    Morate učiniti sljedeće PRIJE nego se pokušate prijaviti na bilo koji od vaših računa.


    1. Prijavite se na svoj lobi račun ILI - ukoliko ga još uvijek nemate - prijavite se sa svojom PREFERIRANOM email adresom

    2. Kliknite na opciju ‘Moj račun’ u gornjem desnom kutu

    3. Kliknite na opciju ‘Dodaj račun’

    4. Unesite email adresu i lozinku računa za igru koji još nisu povezani sa lobi računom

    5. Kliknite na opciju ‘Sačuvati’


    Nakon toga ćete primiti poruku potvrde da su vaši računi uspješno povezani.

    Morate slijediti ove korake za sve račune koje želite povezati sa svojim lobi računom.



    Alternativno, također se možete prijaviti na račune za igru PRIJE nego lobi verzija bude lansirana i promijeniti sve svoje različite adrese e-pošte na jednu koju želite koristiti. To će osigurati da imate samo jedan lobi korisnički račun za sve vaše račune za igru.


     


     

    Hoće li lobi spojiti samo moje korisničke račune za igru unutar jedne zajednice?

    Ne, skupit će sve vaše postojeće korisničke račune za igru unutar svih BattleKnight zajednica na svim jezicima koji imaju istu email adresu i istu lozinku.


     

    Koji jezik će moj lobi račun imati?

    Vaš lobi račun ne treba imati jezik. Jezik koji će biti postavljen i prikazan na lobiju ovisit će o jeziku zajednice sa koje se pokušavate prijaviti. Na primjer, ukoliko otvorite de.battleknight.gameforge.com, lobi će biti prikazan na njemačkom jeziku.


     

    Mogu li promijeniti jezik lobija?

    Da, možete ga promijeniti. To možete napraviti tako da otvorite zajednicu sa jezikom koji želite koristiti (na primjer, ukoliko želite imati lobi na španjolskom, morate ćete otvoriti es.battleknight.gameforge.com/). 


     

    Gdje su moji računi za igru sada?

    Nakon što se prijavite na svoj lobi račun, vidjet ćete početnu stranicu lobija sa dva glavna gumba: ‘Igraj’ i ‘Zadnji puta igrano’.

    Klik na gumb ‘Zadnji puta igrano’ odmah će vas odvesti u svijet na kojem ste zadnji puta igrali.



    Putem gumba ‘Igraj’ bit ćete preusmjereni na lobi za igru gdje ćete moći vidjeti popis računa za igru koje već imate između svih zajednica za odgovarajuću igru. U ovoj sekciji, sljedeće informacije bit će prikazane za svaki račun za igru:



    • Broj servera
    • Državna zastava
    • Broj online igrača
    • Brzina servera
    • Starost servera
    • Vaše korisničko ime na serveru
    • Rang
    • Gumb za početak igranja


    Lista računa za igru sortirana je po aktivnosti, zadnji račun na kojem ste igrali biti će prikazan na vrhu.


     

    Kako se mogu registrirati na novom serveru?

    Ispod sekcije ‘Vaši korisnički računi’ primjetit ćete sekciju ‘Krenite na novom serveru’ gdje možete pronaći 4 najnovija servera. Ukoliko želite vidjeti cijelu listu, samo kliknite na gumb ‘Prikaži sve’ i tamo ćete također moći promijeniti i jezik. Obje liste sadrže iste informacije:


    • Broj servera
    • Državna zastava
    • Broj online igrača
    • Brzina servera
    • Starost servera
    • Gumb za početak igranja


     

    Mogu li u isto vrijeme igrati sa više računa za igru sa istog lobi računa?

    Da, možete igrati sa više računa. Svaki račun za igru biti će automatski otvoren u novom tabu, a tab sa lobi računom ostat će na prvom mjestu.