Event Świąteczny

  • Dlaczego mój prezent nie został wczoraj otwarty?Muszę coś dodatkowo zrobić?Gdzie dokładnie mam zawiesić ozdoby choinkowe?Żadnej choinki nie widzę.

  • Pod Tawerną znajdziesz choinkę. Tam możesz dokonać darowizny, a twoja zebrana biżuteria zostanie zaliczona... prezent... to naprawdę wspaniała rzecz, na którą też czekam... ale zauważyłem, że nie ma daty za miesiącem... więc mówią nam, że prawdopodobnie nie otworzy się w tym roku :Szkoda, że tak naprawdę... był ciekawy

  • Dokładnie... prezenty nie otworzyły się 24.12 tak jak zostało to napisane. Czy ktoś to gdzieś zgłaszał czy po prostu o nas zapomnieli...Chyba czas już nie kupować rubinków bo to jak widać nie ma sensu....

    Piona dla Wszystkich z którymi tu się poznałem i wspólnie grałem. S.8 <3<3<3

  • Myślę że prezent otworzy się 27-mego wraz ze zniknięciem choinki do wieszania szyszek. Spóźnili się z okresem wstrzemięźliwości bo zwykle był do 24, to i prezent się później otworzy. Tylko nie spodziewajcie się kokosów.

  • Myślę że prezent otworzy się 27-mego wraz ze zniknięciem choinki do wieszania szyszek. Spóźnili się z okresem wstrzemięźliwości bo zwykle był do 24, to i prezent się później otworzy. Tylko nie spodziewajcie się kokosów.

    To by było logiczne i ostatni termin. W każdym razie widać podejście do gry GF. Oby się to zmieniło. Pozdrawiam Ekipę i graczy z s.34.

  • ale najeżdżając na prezent masz wyraźnie napisane-prezent zastanie otwarty w dniu 24,12-najedź myszką-t nie nam się potamtaramtało

    -fireangel-1.jpg?1529394440

  • ale najeżdżając na prezent masz wyraźnie napisane-prezent zastanie otwarty w dniu 24,12-najedź myszką-t nie nam się potamtaramtało

    napis jest taki bo tak było w zeszłym roku, w tym roku zapomniało się im że trzeba włączyć event włączyli z opóźnieniem i wszystko nastąpi później, a żeby nikt im nie płakał to dali HD aż 50%

  • Hello and Merry Christmas,


    The event started later then the usual time, this is why the present is not open yet, but it will open in the next day :)


    Cheers,

    Nik


    takie coś poszło na anglojęzycznym BK

    -fireangel-1.jpg?1529394440