Porozmawiajmy o aktualizacjach i eventach

  • a tam wojtek nie marudź, w porównaniu do tego co było kilka lat temu to eventów jest całkiem sporo:D trzeba czekać na globalne łączenie serverów, jak będzie po te kilkaset aktywnych graczy na świat to mam nadzieję wróci spoko zabawa


    żeby nie było też czekam na evencik, najchętniej chyba smoki


    tymczasem aktualka wleciała na 3.0.4, ciekawe cóż to za zmiana

    200.gif

  • Grają na czas, możliwe że BK w tym momencie jest w ogóle obsługiwana przez jakiegoś stażystę stąd w ogóle jakiekolwiek ślady jej życia.


    Mam wrażenie, że i tak głównie służy BK służy twórca jako strona do przekierowania do innych gier.


    A narzekać warto, bo to znaczy że komuś zależy na danej rzeczy 😉

  • a może BK będzie działać dopóki będzie przynosić zyski a potem skończy jak Tanth...z dnia na dzień dowiemy się że właśnie przygoda się kończy za...miesiąc i masz czas by wykorzystać swoje rubiny by się dobrze bawić...może popatrzcie na to pod takim kątem

    -fireangel-1.jpg?1529394440

  • nie do końca prawda, tu wciąż mamy eventy, w ostatnich 2 latach nawet całkiem regularne, tanoth kilka lat nie miało żadnych eventów ani aktualek


    więc jakoś jeszcze coś im battleknight przynosi dochody:)

    200.gif

  • wszystko się kiedyś kończy, oby jak najpóźniej


    jak mówiłem gladiatus po łączeniu serverów w globalne międzynarodowe się jakoś trzyma i gracze grają - grają czyli wydają kase na ruble i oby tu było jak nadłużej

    200.gif

  • moi drodzy teamowcy.... ja was błagam upomnijcie sie o jakies eventy wyzej. klepanie samych misji raczej gracza nie utrzyma :(

  • ok, czy teraz serio będzie NOWY towarzysz wykluty z jaja? bo ostatnio też miał być nowy, a dostałem drugą legendarną wróżkę :D



    może w którejś aktualce wrzucili coś nowego przypadkiem?

    200.gif

  • co roku od kilku lat dostajemy "nową " wróżkę-chciałoby się feniksa lub bazyliszka-nie mówiąc że zupełnie coś nowego



    no i po pólnocy...eventu brak....żenujące

    -fireangel-1.jpg?1529394440

    Edited once, last by Fenix ().

  • Kto nie chciał nowej wróżki, zostawił ją w zeszłym roku w tymczasowym inwentarzu i po 7 dniach została automatycznie usunięta, mam nadzieję, że i w tym roku tak będzie. Raczej nie będzie nowego towarzysza. Tłumaczenie odbywa się za pomocą tłumacza Google, przepraszam.