Porozmawiajmy o aktualizacjach i eventach

  • zastanawiamy się z kolegami czy ostatni punkt jest prawdziwy, ostatnio też tak mialo być a wyszedł błąd w tłumaczeniu, długie misje po 15 minut byłyby dobrze widziane :D

    Wątpię by to włączyli jest za dużo serwerów na niektórych prędkość 10x krótkie misje by trwały 30 sekund. Dużo serwerów, dużo prędkości znając życie by się pogubili. Jatam średnio jestem zadowolony że jest event ale co kto lubi.

  • czemu średnio zadowolony? spoko moment żeby skille powbijać

    Dużo większy % moich dochodów od moich przeciwników przynosił farming. Przeciwnicy nie musieli aż tyle i tyle czasu zbierać na stata więc mój dochód z farmingu malał. Przeciwnicy którzy mocno klepali MS zyskiwali bardziej i mi uciekali. Dlatego nigdy nie lubiałem tego eventu.

  • czytam sobie w ogóle teraz FAQ o evencie i zawsze kupuję najtańszego potka za 800$, ale zaciekawił mnie ten za 1500$ i że można dropnąć


    Quote


    Jesteś ścigany przez potwory



    co to dokładnie znaczy?

    200.gif

  • Kiedy spożyjesz Eliksir Postrzegania dzieją się niesłychane rzeczy, atakują potwory w najmniej spodziewanej chwili z tego co pamiętam całkiem silni.


    Ale jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz ;)

  • próbowałem pod koniec jeszcze eliksiru zwierząt, wypiłem z 15 no i 14 razy zmieniło mnie w kotka albo królika, a raz dodało mi +3% obrażeń dla kiciusia :D. liczyłem na towarzysza jakiegoś, bo chyba tylko kruka mi brakuje

    200.gif

  • rzeczywiście bonus obrażeń +3% otrzymuje tylko jeden i to najmniej używany towarzysz, natomiast kruka udało się zdobyć po wypiciu dwa razy większej ilości eliksirów z tym, że jeden ze znanych błędów w grze uniemożliwia dodanie lub zmianę nowego po wypełnieniu 1 z 4 dostępnych rzędów miejsc i zapewne nagroda przepadnie za 7 dni

    Edited once, last by Spartanin ().

  • a to jeszcze mam 5 miejsc


    no ale faktycznie jak ktoś się tych pisklaków i wróżek światła nazdobywa to trochę słabo że już nie da się więcej

    200.gif

  • ehh, znów to samo, gdzie jest szybszy powrót z misji ja się pytam? Zamiast tego dostaliśmy szybszą regenerację punktów misji.

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • no obija się trochę polska administracja, ale ważne że coś jest :D


    łowców chyba dawno nie było, bo nie pamiętam nawet co tam było do kupienia za odznaki, chociaż ja wszystko ładowałem we wskazówki jak pamietam

    200.gif

  • Hej ,

    jesteście w stanie mi powiedzieć , jak zapowiadany event jest podzielony na etapy, aby otrzymać retro set i czy dużo należy wpakować rubli żeby uzbierać cały set ?

    co polecacie brać ewentualnie ze sklepu,

    jakieś spostrzeżenia i wskazówki do eventu :) ?

  • potwory zmieniają się co 2 dni, występują w określonych miastach, nie zawsze się na nie trafi chyba że zrobi się misję za kamyki, za każdy odblokowany poziom osiągnięcia "pokonane potwory" dostaje się jakiś sprzęt który można by kupić za odznaki, tak naprawdę najbardziej porządana jest muza (dająca dodatkowy punkt karmy na każdej misji) - koszt 650 odznak, oraz amulet szybkości, bardzo dobry na niższych poziomach, za resztę odznak polecam kupić wskazówki "koperty" i poprzerabiać je na unikaty, można też kilka śnieżek kupić na ewentualne rozdawanie FA z rubinem lub na psikusy ;)

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • aaaha rozumiem,

    przyczym 650 odznak to 650 misji po 10 min tak ?

    dziennie mamy 24 misje po 10min jesli ammy premium i 14dni ewent wiec 14x24 to 336 plus reszta za rubiny tak ? a ile kosztuje misja pewniak zeby dostac odznaki ?

    zaś potworów muszę pokanać 49 zgodnie z informacja na medalu z zakładki osiągnięcia ?

  • Przelicznik odznak to:

    krótka misja z potworem = 1 odznaka

    długa misja z potworem = 3 odznaki


    49 to zwykli przeciwnicy do spotkania na misjach, nas interesuje inny medal na dole obok tych swiątecznych, co do misji "pewniaka" to jest ona 2x droższa czyli jak masz zwykłe punkty misji to kosztuje 1 rubin, jak już wykorzystasz to kosztuje 2 rubiny za krótką misję, 6 rubinów za długą

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • o kurcze to robi sie ciekawie , az 400 sztuk przed nami :)


    ok a co do misji to z doświadczenia jaka strategie polecasz?


    czy sklep jest dostępny juz od początku eventu i można podejrzec co z niego wziać , czy pojawia sie dopiero po evencie na te 2 tygodnie ?


    zakladam ze mało czasu aby uzbierac 650 odznak jesli chcialbym bez misji "pewniak" grac zatem czy opłaca się az tak ? masz dokladne statystyki tego towarzysza?