pełny plecak towarzyszy

  • trwa nowy event z wróżkami .

    pare miesiecy temu zgłosiłem problem z pełnym plecakiem i problemem zmiany towarzysza ,

    wiem zawaliłem ale nie mysłałem ze to bedzie problem zmiany ,

    dlaczego to problem by pozbyć się za 1 srebrnik nie potrzebnych wrózek i bawic się dalej

  • * possibilité de supprimer des compagnons dans votre inventaire en faisant un ticket en précisant bien la suppression de quel compagnon afin de libérer des places dans votre inventaire .

    było napisane żeby zgłosić, podobno da się skasować niechcianego towarzysza

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • czytanie ze zrozumieniem .PROSZE.

    pisałem ze problem zgłoszony ok 8miesiecy temu i chyba po 2 przypomnienie odpowiedzi od opków sa tesame

    ze nadal pracują nad problemem i dadzą znac jak rozwiazą problem, chyba ze chcecie bym co pare dni lub co tydz pisał nowa skarge do suppotu ,

    ale poco ,no chyba ze i tu pracuja kolesie bez wiedzy i olewacze jak w sejmie (sory ) nowy event i tak nie wnosi nic nowego a więc strata żadna te same wróżki juz sa ale nudno

    siedzieć nonstop z feniksem

  • to moze napisz im w lopatologiczny sposob, zeby Ci usuneli danego towarzysza:)


    Paso

    Can a team remove a companion?


    skoro nasz team nie odpowiada to wolamy kogos z zagranicy :)

  • Poproszę jej wypowiedź. Z tego co wiem jest ona Administratorem Forum a nie Gry. Może po prostu zasugerowała aby błędy i problemy zgłaszać do Support a nie na forum?


    Jeżeli ktoś ma z tym problem proszę o zgłoszenie. Jeżeli ktoś zgłaszał wcześniej - zgłoś jeszcze raz. Być może Lobby otworzyło nam nowe możliwości co do naprawy problemu - jednak na tą chwilę czekamy na informację od GF w tej sprawie.

  • to troche poczekaja :) ja nadal czekam na odpowiedz, jak usunac konto premium z ekwipunku, ktore dostalem ze wskazowki :) rok juz chyba minal, wiec moze wyrobia sie z towarzyszem do nastepnego eventu wielkanocnego


    PS kruszynka specjalnie dla Ciebie sprawdzilem :) na moje zgloszenie dostalem odpowiedz od Art



    2022-03-28 11:34:52

    Edited once, last by PENETRATOR ().

  • to troche poczekaja :) ja nadal czekam na odpowiedz, jak usunac konto premium z ekwipunku, ktore dostalem ze wskazowki :) rok juz chyba minal, wiec moze wyrobia sie z towarzyszem do nastepnego eventu wielkanocnego


    PS kruszynka specjalnie dla Ciebie sprawdzilem :) na moje zgloszenie dostalem odpowiedz od Art



    2022-03-28 11:34:52

    Czyli przed Lobby :)


    Ponawiam swoje słowa: jeżeli ktoś chciałby odblokować swój ekwipunek usuwając jakiś item proszę o wysłanie zgłoszenia wraz ze wskazaniem co chciałby usunąć. Zobaczymy co da się zrobić :)

  • przed czy po :) co to za roznica :) czekam jak ten znany pan w niebieskiej kurtce

  • to troche poczekaja :) ja nadal czekam na odpowiedz, jak usunac konto premium z ekwipunku, ktore dostalem ze wskazowki :) rok juz chyba minal, wiec moze wyrobia sie z towarzyszem do nastepnego eventu wielkanocnego


    PS kruszynka specjalnie dla Ciebie sprawdzilem :) na moje zgloszenie dostalem odpowiedz od Art



    2022-03-28 11:34:52

    Może odpal tą premkę to się pozbędziesz. Mogliby wymyśleć jakieś rozwiązanie systemowe np. ołtarz ofiarny na wróżki. A jak ktoś ma pisklaki to może magik potrzebuje do kurnika :D

  • to troche poczekaja :) ja nadal czekam na odpowiedz, jak usunac konto premium z ekwipunku, ktore dostalem ze wskazowki :) rok juz chyba minal, wiec moze wyrobia sie z towarzyszem do nastepnego eventu wielkanocnego


    PS kruszynka specjalnie dla Ciebie sprawdzilem :) na moje zgloszenie dostalem odpowiedz od Art



    2022-03-28 11:34:52

    Może odpal tą premkę to się pozbędziesz. Mogliby wymyśleć jakieś rozwiązanie systemowe np. ołtarz ofiarny na wróżki. A jak ktoś ma pisklaki to może magik potrzebuje do kurnika :D

    problem jest taki, ze juz nie moge przedluzyc konta premium, bo osiagnalem gorna granice :)

  • to troche poczekaja :) ja nadal czekam na odpowiedz, jak usunac konto premium z ekwipunku, ktore dostalem ze wskazowki :) rok juz chyba minal, wiec moze wyrobia sie z towarzyszem do nastepnego eventu wielkanocnego


    PS kruszynka specjalnie dla Ciebie sprawdzilem :) na moje zgloszenie dostalem odpowiedz od Art



    2022-03-28 11:34:52

    Może odpal tą premkę to się pozbędziesz. Mogliby wymyśleć jakieś rozwiązanie systemowe np. ołtarz ofiarny na wróżki. A jak ktoś ma pisklaki to może magik potrzebuje do kurnika :D

    problem jest taki, ze juz nie moge przedluzyc konta premium, bo osiagnalem gorna granice :)

    Nie wiedziałem, że jest górna granica. Po 10 dniach powinieneś mieć 10 dni krócej premkę (5 przy premce z koperty) to powinno się dać wtedy doładować

  • nie da rady :) dali limit chyba do 2126 roku (na tyle plus minus mam konto premium) i nie da sie przedluzyc

  • co to znowu za zmiany w płatnosciach ??

    znikło mi (nie tylko mi na zakonie wiecej ) płatnosc w złotówkach i przez Paysafecard

    i jest w euro badziew

    i tak mało ludzi gra to nastepna deska do trumny serwera

  • Zmienili cenę na Euro, zmniejszyli ilość rubinów, którą można kupić i zniknęło paysafecard. Zmiana do dupy, ale pewnie chcieli ujednolicić wszystkim na wszystkich serwerach. Oby to był kolejny krok do połączenia serwerów.