Zmiany w Battleknight - propozycje i sugestie

  • Drodzy Gracze,


    chcielibyśmy zachęcić Was do podzielenia się z nami Waszymi propozycjami i sugestiami na temat zmian w Battleknight.

    Jednak na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć kilka kwestii:

    • Zdajemy sobie sprawę, że większość graczy z niecierpliwością czeka na długo obiecywane łączenie serwerów. Chcielibyśmy zapewnić Was, że nadal nad tym ciężko pracujemy aby można było przeprowadzić fuzje
    • Nie proponujcie pomysłów, które zmieniają całą grę. Chcielibyśmy poznać Wasze pomysły na drobne zmiany/poprawki/dodatki, które ułatwią Wam życie podczas gry, obecnie nie jesteśmy w stanie głęboko zmienić rozgrywki.
    • Chętnie poznamy Wasze pomysły na wydarzenia/towarzyszy.
    • Nie obiecujemy, że wszystko zostanie wdrożone bardzo szybko. Prosimy o cierpliwość ponieważ dla nas w dalszym ciągu priorytetem są prace nad fuzją serwerów.


    Zapraszamy do dyskusji w tym temacie :)


    Wasz Battleknight Team

    • -Że Przywódca Zakonu może odmówić lub pozwolić na ataki pomiędzy członkami własnego Zakonu. Jeśli temu zaprzeczysz, będzie to podobne do sytuacji, w której nie będziesz mógł zaatakować konta innego Zakonu, który ma sojusz z twoim.

    podobny do tego:



    • -Uważam, że to wspaniałe, że serwery mają SZYBKOŚĆ. Ale gdyby było to możliwe, pozostawiłbym czas ataku między graczami podobny do tego, jaki był wcześniej, jeden atak co 12 godzin od tego samego gracza i ogólnie co godzinę ataki od innych graczy. Ponieważ otrzymywanie tak wielu ataków staje się denerwujące i duszące dla małych kont, początkujących graczy i tych, którzy szukają więcej zabawy niż rywalizacja PvP.

  • Super, że są jakieś nowe wieści 🙂


    Nawet jeśli trzeba będzie czekać długo to i tak najważniejsze dla mnie jest info. Dziękuję za jego wrzucenie i oceniam na plus 🙂 Bo tak człowiek nie wie czy jest jakiś plan czy zaraz skasują grę.


    Ze zmian to super byłoby coś w stylu eventy zakonnego, gdzie zakony mogą między sobą rywalizować zbierając punkty w określonym czasie.


    Chociaż to pomysł na "gorąco" bo z jego implementacją nie wiem czy nie będzie ciężko

  • 1. Możliwość zmiany mistrza zakonu, gdy aktualny mistrz zakonny jest niedostępny dłużej niż jakiś okres (miesiąc?)

    2. Dodanie kolejnych stopni odznak w osiągnięciach, niektóre mają baaaardzo nisko próg wbicia, jak np. pite eliksiry

    3. Dodanie nowych run, esencji na wzmocnienie eq

    200.gif

  • Witam do poprawy na dzień dzisiejszy

    Poziomy leweli w turniejach . Plac turniejowy pozwala na walkę w turnieju graczom którzy mają między sobą nawet 150 różnicy leweli . Nie wiem jak teraz ale wiem że były problemy z namiotem turniejowym ludzie w nim byli ale ataki dostawali


    Poprawa misji grupowych dla wyższych leweli , nie pamiętam dokładnie od którego lewelu ale założyciel grupy nie może zabrać ze sobą najemników . Łup z misji grupowych jest bardzo podobny do łupów z misji do tego eq które można znalejsc jest bardzo słabe i tanie a powinno być takie jak na lewelu założyciela i wartość podobna jak w sklepie .




    Poprawa misji zwykłych , ustawić próg minimalny dla danego lewela ja mając 413 dostaje z misji 20pkt łup w wysokości 6tys srebrników a najdroższy stat kosztuje już więcej niż 2.5 mln .




    Poprawa eq dla leweli 300+ to jest bardzo ważne była wprowadzona aktualizacja lata temu która miała poprawić eq dla 350-450 ale nic nie wniosła . Eq jest tak słabe że jak bym się ubrał te z obecnego lewela to gracze 200lewel by mnie pokonali .



    To tyle ile mi do głowy przychodzi przy porannej kawie znaczy co trzeba naprawić w pierwszej kolejności .



    Nowości :

    1.Nowe tytuły rycerskie

    2.Nowe osiągnięcia + dodanie większych progów w obecnych

    3.Nowe eq w sekcji sklep do zakupu za rubiny

    Możliwość aukcji zakkonych eq dla zbliżonych leweli w podobnym przedziale jak misje grupowe znaczy zakres misji grupowych , np ja mając lewel 413 na misję mogę zabrać gracza 15 leweli niżej i 15 wyżej to tutaj mogę handlować eq z graczem który jest tak samo niżej jeśli chodzi o lewele . Ale tylko w zakonie w którym jesteśmy .

    4.nowa mapa więcej możliwości podróży i nowe potwory na misjach to jest bardzo ważne bo od lat jest to samo .

    5.nagrody za logowanie się w postaci srebrników plus nagrody w dniu urodzin w postaci rubinów

    .BARDZO WAŻNE w przypadku łączenia serwerów jest ważne aby szef miał podgląd kto jakie konta ma połączone inaczej przy łączeniu każdy będzie uważał na kukułcze jajo . Nawet teraz jest tak że można mieć kilka kont ok ale szefowie powinny to widzieć i wiedzieć z kim grają zakonnicy .


    6.mozliwosci zdobycia rubinów poprzez konkursy z gry nie wiem musisz w dzień zabić 10 potworów to dostaniesz paczkę 20 rubli dla małych kont dobra zabawa .

    7. UWAGA WAZNE! powiększony plecak znowu przykład z mojego lewela 413 lewel a miejsca w plecaku mam jak ktoś z 10 (jak wykupi za rubiny ) ale ja mam już kilka zestawów eq które są ważne , chce kupić kolejny nie mam możliwości a powinno być tak że z lewelem rośnie nam plecak i możliwości .

    8. Eliksiry regeneracyjne ; to jest Hit 500 HP dla lewela 100+ to jak dla byka obierek ;) trzeba zwiększyć pojemność 500mln to ja nawet nie ruszam ..... ;P

    9.CDN .....



    Pisze z tel a mój słownik często wie lepiej co chce napisać

    Fortis Fortuna Adiuvat

  • Nie wiem czy pamiętacie ale kiedyś na Święta dostaliśmy takie "łatki" które można było wkleić na dowolny sprzęt rycerza-nie tylko na skorupy ale także na konia i kopie. Wkuwało się taką "łatkę " a w nią runę -miło byłoby takie coś kupić lub zdobyć- np, w turnieju ,evencie czy w jakikolwiek inny sposób-wiadomo że nie mogłyby być powszechne by nie było ich więcej niż sprzętu na którym są wklejone ale może warto byłoby do nich wrócić


    Oczywiście jestem za eventami z okazji Świąt Narodowych tylko dla danego kraju-np dla Polski byłyby to Święta Majowe


    Mini nagrody za kolejne dni logowania


    Wielkość eliksirów dla poziomów nie jest adekwatna -co poziom 300+ może zrobić z eliksirem 500 pż? Hmmm-wypić???


    Resztę chyba juz ładnie Panowie opisali powyżej-sorry jesli coś powtórzyłam

    -fireangel-1.jpg?1529394440

  • 1.Dodaj drugą stronę do tymczasowego inwentarza, podobną do tej z końmi.

    2. Ceny butelek szalonego uzdrowiciela powinny być niższe dla małych poziomów (do poziomu 30).

    3. Nowe zwierzę do podróży wodnych - swobodne podróżowanie + możliwość walki z wodnym przeciwnikiem (wąż morski, syreny itp.).

    Przepraszam, korzystam z tłumacza Google.

  • Cześć, w końcu znalazłem trochę czasu aby dodać coś od Siebie, po przeczytaniu tego co napisali już przedmówcy postaram się nie powtarzać.


    • Mogę skorygować że gracze którzy mogą pójść ze mną na MG to nie 15lvl w górę i w dół a 25% w górę i w dół czyli mając lvl 238 zakres mojej grupy to: 178-297, i tu się zgadzam że aukcje między graczami to dobry pomysł ale powinny być możliwe w ograniczonym zakresie, możliwość najemników na MG znika na 250lvl, do którego już się powoli zbliżam.
    • ktoś wspomniał o nowych "koniach" i ich możliwość podróżowania bez przystanków - ja bym tu zrobił aktualizację pegaza który jest w grze od lat, skoro ma skrzydła to dlaczego płynąc na wyspę muszę go zabrać na statek?
    • apka na telefon była by dobrze widziana, albo rozwiązanie które było już dawno w tanoth, jest w gladiatusie, czyli przenoszenie przedmiotów w telefonie
    • przywrócenie możliwości płacenia BLIK'iem ! oraz podniesienie kwoty którą można zapłacić PaySafeCard!
    • dodanie "rolki" do przewijania zawartości skrzyni z łupem, przydatne zwłaszcza podczas uzdrowiciela
    • nowy system raportów/wiadomości, dodanie możliwości aby wiadomości oznaczyć jako "ulubione/przypięte" np. aby zaznaczyć misję z rekordowym łupem, lub przypiąć ważną informację na górze strony, tak aby nie zginęła wśród zakonnego spamu, zwiększenie ilości wiadomości na stronę, ograniczenie do 15 jest zdecydowanie za małe.
    • w lobby dodać Ranking, widziałem coś takiego chyba w gladiatusie, chciałbym mieć możliwość na bieżąco podglądać jak wygląda sytuacja na serwerach, w Polsce oraz na świecie, zrobienie światowego rankingu który aktualizował by się w czasie rzeczywistym
    • należy rozwiązać problem z logowaniem na stare czyli przeludnione serwery, to ile czasu ładuje się strona to jest jakiś absurd, na serwerach nowych gdzie jest mało graczy trwa to dosłownie moment
    • nagrody za logowanie, może nie codziennie bo pewnie był by to eliksir 50HP, ale są wśród nas tacy którzy mają logowanie dzień w dzień liczone już w tysiącach, myślę że dobrze sprawdziły by się nagrody wręczane raz na miesiąc za aktywność, może jakaś nagroda roczna, mogły by to być rzeczy z kryjówki lub kilka rubinów, albo wskazówek
    • na forum powinien być podawany kalendarz wydarzeń z dużym wyprzedzeniem, zawierający wszystko co istotne, eventy, promki, konserwacje
    • nowe funkcje w sklepie u kowala, pozwalające na modyfikowanie przedmiotów, z możliwością aby to gracz decydował jakie parametry będzie miał przedmiot, nie potrzebujemy np. zręczności to punkty te możemy przekazać w coś innego obrażenia czy szybkość (dowolnie) - ze sporym kosztem i ograniczeniami co do poziomu
    • o turniejach 150lv+ już wspominaliście, a co gdyby zrobić między serwerowe turnieje? albo między serwerowe bitwy zamkowe?
    • zmiany w zakładce "moc karmy" obecnie używa się niemal wyłącznie 2 mocy, kwasu i twierdzy, reszta jest źle przemyślana, np. 10 dodatkowych punktów siły, ja bym to zamienił na podniesienie statystyk/szybkości/obrażeń/zbroi itp. o 10%
    • moc karmy mogła by aktywować jeden z bonusów które są podczas microeventu, np. tańsze ceny skilli, szybszy powrót z misji
    • możliwość używania 2 towarzyszy jednocześnie (dla graczy z aktywnym kontem premium)
    • dla pobudzenia aktywności na serwerach dodanie możliwości szefom zakonów organizowania wewnętrznych konkursów których wyniki można śledzić na żywo (najwięcej zaatakowanych przeciwników, najwięcej zrabowanego łupu etc.), z nagrodami w srebrze i rubinach z zakonnego skarbca, aby nie było nadużyć raz na miesiąc
    • dodatkowe eliksiry w stylu eliksiru potęgi, z działaniem czasowym, czyli np. zwiększona zbroja na 24h, do użycia raz na 7 dni
    • nowe możliwości w tawernie, większa integracja graczy, np. wspomniane już aukcje, możliwość rozmowy a'la chat zakonny ale ze wszystkimi na serwerze, coś jak tablica ogłoszeniowa ale od graczy dla graczy
    • możliwość zbijania wbitych już atrybutów/skill'i, ktoś kto prowadzi swoje konto od dawna może mieć nabite bardzo dużo kondycji, która kiedyś nie miała większego wpływu na wojny zakonne, obecnie zależy graczom aby kondycję ograniczyć do minimum - natomiast w drugą stronę, chcemy trafić na przeciwnika na którym nabijemy jak najwięcej punktów


    aktualizacja 26/01/2024 | pomysły które dostałem od graczy z zakonu [część się będzie pokrywać ale nie będę wprowadzał cenzury ;)]:

    1. Cele dzienne w miarę łatwe do osiągnięcia z bonusem za nieprzerwane logowanie. Np. 1 dzień 1000 srebra. 2 dni 1000 srebra i miksurka, i tak np do 5 dni gdzie będzie X srebra, miksurka, wskazowka, 1 klejnot , (wyjdzie 30 miesięcznie dla tych co grają ale tacy łatwiej wydadzą więcej )

    2. Zadania rywalizacji między zakonami a nawet między zakonami na różnych serwerach bo nie zawsze siła ma znaczenie tylko trzeba dać zadania na aktywność

    3. Kilka czatów. Zakonny, serwer, ogólny , własny

    4. Możliwość oczywiście za rubiny opcja miesięczna ustawienia i łatwej zmiany tarcz np 3 zestawy. (Tu nawiązanie nagród codziennego logowania) ... Przy się do fa które wiadomo że istnieje i każdy go daje,

    4. Ewenty rywalizacji o np ilość pojedynków i nagrody dobre ale zróżnicowane dla najlepszych nawet i 50 - 100 graczy na serwerze

    5. Pojedynki na aktywność między całymi serwerami.

    6. Eliksiry czasowe +% wieksza obrona, siła , szansę , więcej kasy z misji

    7. Więcej misji grupowych dziennie bez podziału na lvl z w miarę jasno określona nagroda żeby zadbać o współpracę między graczami . Normalnie robią to zakony ale gdy jest rywalizacja między serwerami to serwer działa wspólnie i wtedy jest jednym super zakonem

    8. Czasowo aktywowane bonusy zakonne np na 24h typy więcej srebra, szybsza regeneracja HP itd... na bonusy trzebaby było zabierać srebro w dość dużych ilościach albo kamyki

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

    Edited once, last by Anders ().

  • Proponuję wprowadzenie Dziennika Wydań w sekcji aktualności serwera, aby gracze mieli dostęp do konkretnych informacji o zmianach podczas każdej aktualizacji.

  • jeszcze wpadłem na pomysł że problem długiego logowania można by łatwo rozwiązać, mianowicie sprawić aby zalogowanie na innym urządzeniu nie powodowało wylogowania, ja najczęściej klikam z telefonu i z komputera, sporadycznie też z laptopa, i dobrze by było aby postać pozostawała zalogowana, do póki ręcznie się nie wyloguję coś jak w FB czy mailu że jesteśmy zalogowani jednocześnie na kilku urządzeniach.

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • Bardzo Wam dziękuję za wszystkie propozycje i pomysły na temat zmian w Battleknight :)

    Jeżeli jeszcze coś nowego Wam przyjdzie do głowy to zachęcam do podzielenia się tym pomysłem w tym temacie :)

  • dodam jeszcze odnośnie grania z telefonu, już od dłuższego czasu strona za bardzo się oddala i widzimy taki czarny pasek po prawej stronie

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • Przyszło mi cos do głowy- mówiliście o propozycji nowych towarzyszy- Angel (chyba-wybaczcie jeśli pomyliłam) pisał o pegazie który nie lata na wyspę-co zgadzam się ,że trzeba byłoby poprawić ale ja pomyślałam o dodatkowych towarzyszach-feniks dający obrażenia od ognia, lodowy smok dający obrażenia od lodu wąż- od trucizny, węgorz elektryczny- od wstrząsu- towarzysze dodawaliby tyle obrażeń od żywiołu co masz obrażeń podstawowych- byłaby motywacja rozwijać- siłę :-)

    -fireangel-1.jpg?1529394440

  • niedługo będą łączyc serwery bitefight... ciekawe co u nas ruszy... serwery z normalną prędkością dostaną speeda tam to juz pewne wiec podobne moze byc z bk :D

  • no to jak już te wampiry mają merdż to can't wait aż się pojawi news u nas :)


    gorzej, że pewnie przez to nie wbiję odznaki na 100 wygranych turków jak się pojawi potęzna konkurencja:D

    200.gif