Brak nagrody z unikatowej wskazówki

  • Cześć,



    Miałem unikata na Endalain, zrobiłem misję, unikat znikł, ale zero powiadomienia o rozwiązaniu wskazówki i zero nagrody, gram w BK kilkanaście lat i pierwszy raz się z czymś takim spotkałem xd


    Jako ciekawostka to przez wyzerowanie ataku przez eliksir to miałem remis z czarnoksiężnikiem 0-0, komuś zdarzyło się podobnego?


    EDIT: ze zwykłej też nic nie poleciało i znikła, dopiero od kolejnej zwykłej z powrotem zaczęło działać

    200.gif

    Edited once, last by Inny ().

  • to dziwne, nigdy się z czymś takim nie spotkałem, wynik misji dla wskazówek raczej nie ma znaczenia, one się rozwiązują również na przegranych misjach.

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • Tak masz rację, dlatego mnie to zdziwiło... Ale może w kodzie programu remis 0-0 na misji zwraca jakąś inną wartość niż każdy inny wynik? Nie jestem programistą i tak sam kombinuję z czego to wynikło

    200.gif

  • to ja Wam powiem jedną ciekawą rzecz-rozwiązuje się wskazówka-bo znika-nic z niej nie ma. Idę do pracy a po pracy-dostaję to co było we wskazówce-coś takiego spotkało mnie juz 2 razy-dziwny błąd-ale ja to co powinnam dostałam

    -fireangel-1.jpg?1529394440