Polski zakon na nowym zagranicznym serwerze

  • Dobry, wpadłem na pomysł, żeby ruszyć na niemiecki/angielski/francuski serwer w dniu otwarcia nowych serwerów 18.08 ok. 14:00 polską grupą i pograć sobie na spokojnie przeciwko jakieś europejskiej nacji.


    Ktoś by się pisał?


    Ewentualnie jakiś inny serwer z listy.


    0ecacdbffa6ab9b1584e544c719aa172.png


    BR - to zupełnie inna strefa czasowa

    CZ - tu mogloby byc spoko
    ES - tu admini maja kija w tylku i robia problem nawet z laczeniem kont

    HU/RO/TR - tu nie sprawdzalem nigdy

    IT - tez mozna
    NL - prawdopodobnie martwy serwer od 1-ego dnia

    Edited 2 times, last by Raelag ().

  • Kiedyś Piotr I Wielki zaprosił mnie do takiej akcji ale skończyło się na tym że większość zakonu dostało bany. Ale zakładanie zakonu było na jakimś starszym niemieckim i niemce od razu widząc zakon mniejszych leveli zareagowali w taki sposób więc nie pierdzielą się w tańcu.

  • jak się już zdecydujecie to i ja mogę z wami pograć, jednak co do bana należy mieć na uwadze następujący punkty zasad:



    Język:.

    Obowiązującym językiem w grze BattleKnight.pl jest język polski, używanie w grze innych języków może doprowadzić do blokady konta.



    tak więc, jeśli niemcy, czy jakikolwiek inny kraj na jaki padnie, będzie złośliwy, a może być to posypią się bany | tylko ostrzegam ;)

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • Z tego co widzę to na s25 angielskim jest zakon polski, który wyglada jakby gral od pierwszego dnia tamtego serwera, czyli od kwietnia i nie wyglada na to zeby dostali bana z d**y za bycie Polakami i za pisanie po polsku na angielskim.


    Angielski/francuski na pewno bedzie mniej aktywny od niemieckiego, a włoski jest prawie na poziomie naszego s36

  • WIec jak sparawa wyglada ?


    Dla mnie opcjonalnie CZ/EN/HU/NL/RO


    Dawaj Raelag zapodales temat to podejmij decyzje,a ja napewno wbije (niemcy nie fajne,nie lubie ich jezyka
    ) xD


    Dawaj ziom decyduj i o 14 startujemy

  • To chodźmy na angielski, będzie najłatwiej.

    Ja będę między 19 a 20 dopiero przy kompie, więc nie podejmę się teraz zrobienia zakonu, ale możecie już startować. Potem wrzucę info na s33-s36 o tym wydarzeniu to dodatkowe osoby może zbierzemy.

    Pisze z tego konta bo na Raelaga nie mam dostępu z telefonu