Porozmawiajmy o aktualizacjach i eventach

  • od ostatniego eventu z wróżką mam i tak zablokowany plecak (kilka miesiecy),ani nieda się zmiany dokonac , mieli naprawić by zbedne wrózki wywalić lub sprzedać za 1 srebrnik by miejsce zrobic dla mozliwosci zmiany ale cisza (chyba za trudne dla administracji )

    a wiec event nie dla mnie

  • widziałem ogłoszenie które napisała Lamue (skierowane do Francuzów) że jak ktoś ma za dużo towarzyszy to oni jako team mogą je komuś wykasować po zgłoszeniu im takiego problemu.

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • od ostatniego eventu z wróżką mam i tak zablokowany plecak (kilka miesiecy),ani nieda się zmiany dokonac , mieli naprawić by zbedne wrózki wywalić lub sprzedać za 1 srebrnik by miejsce zrobic dla mozliwosci zmiany ale cisza (chyba za trudne dla administracji )

    a wiec event nie dla mnie

    Ja nie zbieram wróżek czekam aż się sama sprzeda w skrzyni. Nie wyciągniesz zniknie sobie sama

  • informacja od lobby byla juz dawno :)

  • a tak wogóle to nasunęła mi się myśl że poprzednie lata karmienie wróżki trwało dłużej niż tydzień ktoś kto nie miał premium mógł wykarmić całkiem fajnego zwierzaka teraz grajac bez kamyków można wrzucić 2 poziomy wróżki-promocja????

    -fireangel-1.jpg?1529394440

  • W czwartek (20.04) pojawi się aktualizacja poprawiająca niektóre błędy związane z lobby.


    Aktualizacja rozpocznie się około 14:30.


    Poprawki:


    • Nie można odczytać tekstu kodu przekazania
    • Wskazówka dotycząca ładowania Tekst nie jest wyświetlany
    • Obraz lobby za mały
    • Błędy podczas procesu logowania

    -fireangel-1.jpg?1529394440

  • czy ktoś może coś doradzić gram na zagranicznym serwerze zgłaszam na Gamer Foga ciągle informacja że jeden gracz gra nielegalnie przez 60 godzin Cały czas z botem brak odpowiedzi od żadnego operatora nie mam pojęcia o co w tym chodzi gra lub czy w ogóle utraciła jakiekolwiek zasady

  • tak jak napisał Ci Marek na DC nie udowodnisz tego może gość cierpi na bezsenność... a poza tym wybrałeś kiepski temat do pisania..to żaden event ani aktualizacja-pomijając fakt że skoro grasz na zagranicznym serwerze to na PL nikt na to nie ma żadnego wpływu

    -fireangel-1.jpg?1529394440

  • Już dawno mówiłem, że przydałyby się zabezpieczenia w grze typu captha. Jakoś w lobby potrafili zrobić. Na polskich serwerach też są boty sam byłem świadkiem rozmowy w pewnym zakonie w którym gość się żalił że nie może ustawiać bota na dłużej niż 20h dziennie bo dostaje bana.

  • Czasami wydaje mi się że to graczy trzeba byłoby zaktualizować a nie grę-taka aktualizacja byłaby chyba najciekawszą jaką mi się udało przeżyć przez te kilkanaście lat bytności tutaj



    a boty...na prawdę nie stać ich właścicieli by czerpać radość z samej gry? Dla mnie niezrozumiałe

    -fireangel-1.jpg?1529394440

  • przy jakiejś ewentualnej aktualce w sumie fajnie by było jakby dodano nowe stopnie dla osiągnięć. nie jest to chyba duży wysiłek w kod gry, a zawsze coś miłego:D



    uważam, że za mało jest odznak dla:


    - przepracowane godziny (max. 500h)


    - zdobyte srebrniki (max 7,5 mln)


    - zwycięstwa (max 40k)


    - wypite eliksiry (max 50, a domyślam się, że sporo osób ma już w tysiącach to liczone)

    200.gif

  • zawsze miły dodatek żeby wbijać jakieś osiągnięcia:D ja już od lat nie wysyłałem rycerzyka do pracy na noc, a 3k lekko wbiłem na max 500h

    200.gif