• Czy któryś z moderatorów mógłby poinformować o regułach gry na serv 53 ? Przykładowo, ile czasu może minąć od ataku na postać, co to znaczy że cytuję z regulaminu " niektóre narzędzia nie związane z serwerem mogą być zaakceptowane przez moderatorów gry" czyli że co ? Ktoś ma "patent" na srebrniki, rubiny, EQ i jest to akceptowane? Proszę o odpowiedź

  • Serwer 53 jest serwerem x5. Czyli przyśpieszonym pięciokrotnie. Na zwykłym serwerze możesz atakować gracza co 12h (pomijam sytuacje gdy gracz ma więcej kont). Aby obliczyć co ile czasu możesz atakować dane konto na s53 dzielisz 12h na 5. Dostajesz 2 godziny 24 minuty. Co do narzędzi, które może stosować użytkownik podam przykład Bkble. Jest to narzędzie, które pozwala skanować strony rankingu by móc wyłapać przyrost srebników w poszczególnym okresie czasu. Jeżeli narzędzie jedynie analizuje a nie np. klika misje to ma szanse być dopuszczone.

  • Chciałbym dodać następujące informacje:

    Na normalnym serwerze gracz może być atakowany przez tego samego gracza co 12 godzin, ale przez różnych graczy co 60 minut.

    W związku z tym czasy ochrony przed atakami na serwerze x5 wynoszą 144 minuty (dla ataków tego samego gracza) i 12 minut (dla ataków różnych graczy).

    kmsig-500x200.jpg


    Ex-Tanoth player (and Admin 2009/2010).......BK addict since 2020

  • Nie jestem roszczeniowy ale skoro server 53 jest x5 to dla czego wartość srebrników na misjach jest porażająco niska ? Podróżuję po różnych miejscach i włącznie z pracą, misjami, w tym grupową, zaledwie stać mnie na podwyższenie o 1 punkt umiejętności. więc jak to jest możliwe ze postać na poziomie 12 może sobie pozwolić na tak wysokie wyniki ? Piszę tu o umiejętnościach obronnych i używaniu broni. Przeliczyłem to mniej więcej i ni jak nawet z rubinami w wysokości 3000 jest to nie możliwe, albo o czymś nie wiemy ? Promocja ? Postac "dziedzic Mefisto" Zakon ZCO

  • Chciałbym dodać następujące informacje:

    Na normalnym serwerze gracz może być atakowany przez tego samego gracza co 12 godzin, ale przez różnych graczy co 60 minut.

    W związku z tym czasy ochrony przed atakami na serwerze x5 wynoszą 144 minuty (dla ataków tego samego gracza) i 12 minut (dla ataków różnych graczy).

    Dziekuję za informacje

  • Postać, która wydaje się mieć bardzo wysokie wartości umiejętności dla swojego poziomu, jest prawdopodobnie graczem turniejowym i wykorzystuje technikę tak zwanych bitew -XP, aby uniknąć awansu (bitwy z niższymi poziomami, które zapewniają ujemne punkty doświadczenia). W ten sposób pozostaje na stałym poziomie i teoretycznie może mieć tak wysoką wartość umiejętności, jak mu się podoba.




    Jeśli chodzi o wydajność srebra w misjach, to o ile mi wiadomo, nie ma ona wpływu na szybkość serwera.

    kmsig-500x200.jpg


    Ex-Tanoth player (and Admin 2009/2010).......BK addict since 2020

  • w mojej ocenie wszystkie przyśpieszone serwery powinny zostać odpowiednio zmodyfikowane, ponieważ posiadają błędne informacje np. gdy nie możemy kogoś zaatakować to widzimy że nie minęło 12h, a powinno być mniej w zależności od serwera np. 3h, kolejna dziwna sprawa to fakt że nie wszystko jest przyspieszone, bitwy zakonów trwają tyle samo co na wolnych serwerach (każda runda 8h) przyśpieszone nie są również wpłaty do skarbca, które możemy dokonywać tylko co 6h (znowu tyle samo co na wolnych serwerach) warto również wspomnieć o tempie regeneracji punktów misji, bez konta premium jest ich 240, na starych serwerach bez premium jest tylko 120, z premium odpowiednio 480 i 240, a czas regeneracji nie jest przyspieszony np. x4

    S3 PL [RiR]

    S7 PL [res]

  • w mojej ocenie wszystkie przyśpieszone serwery powinny zostać odpowiednio zmodyfikowane, ponieważ posiadają błędne informacje np. gdy nie możemy kogoś zaatakować to widzimy że nie minęło 12h, a powinno być mniej w zależności od serwera np. 3h, kolejna dziwna sprawa to fakt że nie wszystko jest przyspieszone, bitwy zakonów trwają tyle samo co na wolnych serwerach (każda runda 8h) przyśpieszone nie są również wpłaty do skarbca, które możemy dokonywać tylko co 6h (znowu tyle samo co na wolnych serwerach) warto również wspomnieć o tempie regeneracji punktów misji, bez konta premium jest ich 240, na starych serwerach bez premium jest tylko 120, z premium odpowiednio 480 i 240, a czas regeneracji nie jest przyspieszony np. x4

    To niemalże najważniejsze aspekty gry...
    Nie powinno tak być.

    btw 240 300 pkt. bez premki, z premium 600. Może to kwestia serwerów

    Live Laugh Love
    ǝʇɐɥ ʎɹↃ ǝıꓷ